Конференція жителів села Мошурів

  7 квітня  2016 року відбулась конференція жителів села Мошурів, в якій взяли участь голова районної ради В.Любомська, заступник голови райдержадміністрації В.Гречка, заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації С.Ковалишина, депутат Черкаської обласної ради Підгорний А.В., керівник громадської приймальні народного депутата України В.Ничипоренка І.Кушніренко та керівники сільськогосподарських підприємств, які орендують землю на території сільської ради. Перед початком роботи конференції жителів села присутні вшанували хвилиною мовчання Небесну Сотню та всіх учасників АТО, які віддали своє життя за незалежну Україну.

  Сільський голова прозвітувала про виконання програми соціально-економічного розвитку села  та  бюджету  за 2015 рікй означила завдання і плани на перспективу. Звернула особливу увагу на недоотримання  коштів до бюджету сільської ради від передачі в оренду земельної ділянки Тальнівському молочно-консервному комбінату, який на даний час не працює та визнаний банкротом. 

  Про роботу Мошурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проінформував директор школи В.Нишпора, який зазначив, що у навчальному закладі навчається 127 учнів, навчально-виховний процес виконується згідно перспективного та річного планів роботи. Завідуюча дитячим садком проінформувала  присутніх про роботу дошкільного навчального закладу, який відвідує 46 діток до 6-ти років. Ознайомила жителів села про роботу та проблеми дільничної лікарні завідуюча К. Дідух

  Також розглядались питання про об’єднані кошти громадян, про стан забезпечення законності та правопорядку на підвідомчій території, питання доцільності об’єднання Мошурівської територіальної громади відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

  Громадою села прийнято рішення утворити  робочу групу для детального вивчення питання об’єднання громад.

  На закінчення конференції голова районної ради В.Любомська наголосила, що лише громада спільними зусиллями може вирішувати власні проблеми.

Фотозвіт

Повернутись