Конференція жителів села Лащова

   12 квітня 2016 року відбулась конференція жителів села Лащова. У роботі конференції взяли участь голова районної ради В. Любомська, голова райдержадміністрації В.Клименко, начальник фінансового управління райдержадміністрації Н.Шпичак, начальник управління соціального захисту населення Т.Маринченко, начальник відділу Держгеокадастру у Тальнівському районі Г.Сикалов, керівник громадської приймальні народного депутата України В.Ничипоренка  І.Кушніренко, депутат районної ради А.Ковальов, представники засобів масової інформації та керівники сільськогосподарських підприємств, які орендують землю в адміністративних межах Лащівської сільської ради.

   Сільський голова Т.Дворнікова прозвітувала про роботу виконкому сільської ради, про виконання програми соціально-економічного розвитку села  та  бюджету  за 2015 рік. Особливу увагу звернула на недоотримання  коштів до бюджету сільської ради від податку за надра, у зв’язку із змінами в Податковому і Бюджетному кодексах.

  Розглядалось також питання про доцільність об’єднання Лащівської територіальної громади відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Жителі села активно взяли участь у процесі обговорення  даного питання. Громадою прийнято рішення утворити  робочу групу для детального вивчення питання об’єднання громад.

  Керівник громадської приймальні народного депутата України В.Ничипоренка Кушніренко І.В, висловив слова вдячності від імені народного депутата, за взаємодію з Лащівською громадою щодо вирішення проблемних питань та закликав до подальшої співпраці.

  Жителі села ініціювали питання проведення ремонту колишнього приміщення контори, для проведення поминальних обідів,  ямкового ремонту  доріг, реконструкції вуличного освітлення.

   Депутат районної ради А.Ковальов проінформував присутніх про можливість будівництва сміттєпереробного заводу на території Лащівської сільської ради, але громада не підтримала дану пропозицію.

  Під час конференції жителі села також піднімали питання виділення земельних ділянок учасникам АТО, працівникам соціальної сфери, молодим  та багатодітним сім’ям.  Головою районної ради, районної державної адміністрації, керівниками районних служб надано відповідь та роз’яснення на всі запитання які виникли в присутніх.

Повернутись