Кобринове відзначало ювілей

   5 липня 2013 року Кобринівська громада святкувала 400-річний ювілей. У вітальному слові Кобринівський сільський голова зазначив: «Наше село почало свою біографію ще з 1613 року, після нашестя татар на Олександрівку. Ось історичні рядки, які знайшов наш земляк Мартинюк В.Г. в польських архівах: «… В 1613 році, перед жнивами, татари порозвалювали усі ливарні печі, до тла спалили Олександрівку та її святу двомаківну церкву. Півдня й ніч горіло село. Частина людей пішла до Вільхівця, а частина до Кобрині в зимівники на пасовищі. В зиму тут було до 30 зимів». Так утворилось село Кобринове на болотяних берегах річки Макшиболоти».

  Вітали жителів громади зі святом райдержадміністрація, районна рада, сільські голови – сусіди. Представник ТОВ «Корсунське» Пасєка О.Д. за дорученням Героя України, народного депутата України Бобова Г.Б. передав громаді оформлені документи на приміщення, в якому була і зараз має бути церква, а також новозбудовану автобусну зупинку.

  Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих односельців в роки Великої Вітчизняної війни та визволителів, воїнів-інтернаціоналістів, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

 Також були пошановані сільські трудівники, які своєю працею звеличували і звеличують село Кобринове.

   Учасників дійства вітали художні колективи с.Криві Коліна, с.Вільхівець.

Фотозвіт

Повернутись