Керівники району привітали довгожительку

   25 березня 2017 року в гості до жительки с. Павлівка І Євгенії Василівни Ігнатьєвої завітали голова районної ради Валентина Любомська, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка та  сільський голова с. Павлівка І  Наталія Слободяник, які привітали  іменинницю із 90-річним ювілеєм, вручили вітальну листівку, Подяку районної ради та райдержадміністрації, квіти.  

  Голова районної ради Валентина Любомська звернулася до ювілярки зі щирими словами вітання: «Довгожителі – це жива історія нашого краю, вклоняємося Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду. Радіємо, що переживши багато бурхливих подій Ви стали свідком народження незалежної Української держави. Сердечно вдячні Вам за Вашу невтомну працю, життєву стійкість та мудрість. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої».

  Євгенія Василівна не скаржиться на прожиті роки. Розпочала свою трудову діяльність у далекому 1945 році в рільничій бригаді Майданецького бурякорадгоспу, а потім все своє життя працювала у тваринництві в колгоспі «Серп і молот» на молочно-товарній фермі. На своєму довгому віку довелося пережити голодомор, воєнні роки, роки відбудови. Має добру пам’ять, часто згадує  свою  молодість. Ювілярка  виховала 2 дітей, має 4 онуків та 1 правнучку.

   Щиро дякувала  Євгенія Василівна своїм землякам, бо чого варті увага, пам’ять і звичайне добре слово у такий день для довгожительки.

                                                                  Виконавчий апарат районної ради.

 

Повернутись