Ювілей хореографічного колективу "Арабеск"

  Танець – це рух, а рух – це життя!  21 червня 2018 року святкував свій 5-річний ювілей хореографічний колектив «Арабеск».  

 Колектив створений в 2013 році на базі Мошурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. На сьогодні колектив нараховує 78 осіб, 7 груп різного рівня навчання від підготовчої до старшої. В колективі займаються діти віком від 3-х до 17 років.

  Чому саме «Арабеск»? В перекладі з латинської означає багатогранність, різноманітність, яскравість. Це точно про цей колектив, бо родзинкою «Арабеску» і є розмаїття різних жанрів та стилів. У колективі досить різноманітний репертуар. А це більше 40 танцювальних номерів різного жанру: українські танці, сюжетні, танці народів світу, дитячий репертуар, сучасні хореографічні композиції. Кожен тривалий і трудомісткий репетиційно-постановчий процес приносить в нагороду дітям радість концертного виступу та гучні аплодисменти глядачів.

 Колектив бере активну участь у різних концертах та конкурсах, благодійних фестивалях не тільки села та району, а й області.
  Багата біографія колективу і творчими здобутками. «Арабеск» є лауреатами і дипломантами багатьох Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і фестивалів.

  Перед початком святкового концерту, який відбувався у Мошурівському сільському будинку культури (СБК), присутні переглянули відеоролик про створення та досягнення колективу та про його керівника Людмилу Бабой.

  Привітати колектив прибули заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак та начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Галина Лементар, які від райдержадміністрації та районної ради вручили керівнику колективу Людмилі Бабой вітальну адресу, квіти та сертифікат на 5 тис. грн. на зміцнення матеріально-технічної бази колективу.

  Вітали колектив: директор Тальнівської дитячої музичної школи Тетяна Безпала, начальник відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації міської ради Альона Качур, директор Мошурівської ЗОШ Валентин Ничипоренко, учні Мошурівської школи, голова районної профспілки працівників освіти та науки Людмила Нестругіна, методисти районного методичного кабінету, заступник директора районного будинку культури Інна Самойлова, секретар Мошурівської сільської ради Алла Караюз, директор Зеленьківського сільського будинку культури Ганна Караульна, яка була першої вчителькою по хореографії у керівника колективу «Арабеск»  Людмили Бабой. Від Тальнівського будівельно-економічного коледжу вітала депутат районної ради Людмила Якименко.

    А всім присутнім свої танці дарував танцювальний колектив «Арабеск». На завершення святкового концерту глядачів почастували запашним короваєм, а керівник колективу Людмила Бабой висловила слова вдячності своїм вихованцям і вручила всім пам’ятні медалі та іменні дипломи. Також вона щиро дякувала батькам, педагогічному колективу Мошурівської школи, спонсорам, Мошурівському консервному заводу, Мошурівській хлібопекарні, директору «Тальне Агрохім» депутату обласної ради Анатолію Підгорному, Мошурівській сільській раді, підприємцям, які допомагали колективу в організації поїздок.

  Бажаємо всім учасникам хореографічного колективу «Арабеск» стабільності, процвітання та нових творчих досягнень.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись