Хід виконання Програми створення та функціонування Центру надання адміністративних послуг в Тальнівському районі

 На засіданні постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики, було розглянуто стан виконання Програми створення та функціонування Центру надання адміністративних послуг в Тальнівському районі на 2013-2020 роки. З означеного питання інформувала Чорна Оксана Іванівна – керівник Центру – адміністратор Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

 Нею зокрема зазначено, що метою та завданням Програми є побудова ефективної системи надання адміністративних послуг органами виконавчої влади району, шляхом створення та функціонування Центру надання адміністративних послуг (далі – Центр) та створення зручних і сприятливих умов отримання послуг громадянами, суб’єктами господарювання, забезпечення відкритості інформації про діяльність органів виконавчої влади.

 Відмічено, що протягом року середньомісячна кількість адміністративних послуг, наданих через Центр становила 325 послуг, не враховуючи консультації та видачі результатів. Всього за 2018 рік до Центру надійшло 3979 заяв суб’єктів звернень та видано 3804 результатів, включаючи дозвільні документи.

 Також Центром налагоджена тісна співпраця із службами та відділами райдержадміністрації а саме: службою у справах дітей, відділом містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, управління агропромислового та економічного розвитку, управлінням соціального захисту населення. Крім цього Центр також  співпрацює із відділом у Тальнівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області, районним сектором УДМС України у Черкаській області, Дрежпродспоживслужбою в Тальнівському районі, відділенням ДАІ Тальнівського РВ УМВС України в Черкаській області, Тальнівським сектором УДС НС в Черкаській області, Головним територіальним управлінням юстиції в Черкаській області.

  Зазначено також, що з жовтня 2018 року в приміщені Центру встановлено еквайринговий РОS – термінал для опрати платних адміністративних послуг, а також підключено два робочі місця до системи електронного документообігу АСКОД, що в свою чергу дає змогу швидко та якісно надавати послуги населенню.

  Завдяки Центру надання адміністративних послуг, який діє за принципом «єдиного офісу та відкритого простору»,  населенню надаються якісні та кваліфіковані адміністративні послуги.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись