Гурт Надвечіря відвідав територіальний центр соціального обслуговування

  10 травня 2017 року до підопічних районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) завітали самодіяльні артисти – учасники народного аматорського гурту «Надвечір’я» Тальнівського районного будинку культури, керівник Леонтій Смолявський.

  На початку концерту прозвучала пісня «Тальнівщина моя».

  Ведуча привітала присутніх із Днем пам’яті та примирення та Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а від артистів подарувала солодощі. І полинули пісні -  піднесено, натхненно, урочисто, дзвінкоголосо це і «Земле наша мила», і «На городі коло хати», і «На городі коло броду», дарували пісні підопічним та працівникам центру. Присутніх радували пісні у виконанні дуетів Оксани Півторак та Людмили Проценко, Ніни Заболотньої та Галини Ошієвської, особливо весело реагували на гумор, що читали Анна Назаренко, Анатолій Проценко, Іван Заболотній.

   А пісні «Гарная молодиця», «Завірюха зимо», «Іду я на ярмарок», «А в саду калина розцвітає» супроводжувалися бурхливими оплесками. Більше години тривав концерт. На прощання аматори сцени побажали присутнім міцного здоров’я, миру, благополуччя, щоб завжди їх зігрівала людська теплота, а в душах панувала лише доброта.

                                                             Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись