Головою Тальнівської райдержадміністрації призначено Олександра Цимбала

  Третього лютого 2020 року відбулася зустріч заступника голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Безщасного з активом Тальнівського району з нагоди представлення новопризначеного голови Тальнівської райдержадміністрації Олександра Цимбала.

    На зустрічі були присутні керівники різних галузей району, організацій та установ, депутати різних рівнів, сільські голови, представники громадських організацій району.

 Заступник голови облдержадміністрації Юрій Безщасний відзначив, що завдання, які на сьогодні ставить влада, мають вирішуватися з урахуванням основних принципів: відкритого діалогу з громадськістю, співпраці органів виконавчої влади із органами місцевого самоврядування та абсолютної недопустимості корупції.

 Юрій Михайлович привітав новопризначеного очільника нашого району, побажав плідної праці на відповідальній посаді. Звертаючись до присутніх, висловив сподівання на конструктивну критику та дієві пропозиції.   

  Олександр Цимбал, приймаючи вітання, подякував за висловлену довіру та чітко окреслив власне бачення подальшої професійної діяльності на благо розвитку Тальнівщини:

 - Вступаючи на цю посаду, я усвідомлюю рівень відповідальності, яку вона вимагає. Розумію, наскільки непростий зараз час: реформи в усіх сферах змушують нас згуртовуватися та спільними зусиллями знаходити рішення – найоптимальніші для нашого району і наших жителів. Тому робитиму все для зміцнення співпраці та взаєморозуміння виконавчої гілки влади району із районною та міською радами, сільськими громадами, керівниками установ та організацій різних форм власності, представниками громадських організацій та об’єднань. Я готовий до співпраці та діалогу з усіма, хто бажає долучитися  до вирішення проблем і завдань району, хто хоче змінювати і розвивати рідний край.

  Голова районної ради Валентина Любомська від імені депутатського корпусу привітала Олександра Євгенійовича із призначенням, побажала успіхів  в роботі та зазначила, що депутати районної ради разом із виконавчим апаратом продовж всього сьомого скликання плідно співпрацювали з органами виконавчої влади і в подальшому будуть підтримувати всі ініціативи райдержадміністрації направлені на розвиток Тальнівської громади. Адже в нас одна спільна мета – це добробут жителів нашого району.

 Також Олександра Цимбала привітали з призначенням заступник голови райдержадміністрації - Тетяна Півторак, голова спілки сільськогосподарських товаровиробників району- Руслан Лисенко, голова спілки фермерів району, депутат районної ради – Ігор Новицький.

   До районного та обласного керівництва звернулися із пропозиціями та побажаннями депутат районної ради Анатолій Ковальов, представники громадських організацій Олексій Неділько та Анатолій Кравчук.

Фотозвіт

Повернутись