Голова Тальнівської районної ради В. Любомська провела щопонеділкову апаратну нараду

20 лютого 2017 року голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська провела щопонеділкову апаратну нараду.

         Першочергово під час наради було обговорено стан виконання доручень, які були визначені на попередній тиждень.

         На апаратній нараді також розглядалися питання по  виконанню рішення районної ради щодо передачі майна спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району до Тальнівської міської  об’єднаної територіальної громади, виготовлення свідоцтва про право власності.

         Далі в ході наради було обговорено план роботи районної ради на поточний тиждень, зокрема підготовку до пленарного засідання чотирнадцятої сесії районної ради, яка відбудеться 03 березня 2017 року. Доручено працівникам виконавчого апарату надати практичну допомогу головам постійних комісій в підготовці та проведенні засідань комісій.

         Також на поточний тиждень заплановано участь голови районної ради у засіданнях виконкомів та сесій сільських рад.

         Під час проведення наради Валентина Олександрівна проінформувала про особисту участь у роботі З’їзду Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад».

         Радник голови ради з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Інна Паращук проінформувала присутніх про участь в обласному тематичному короткотерміновому семінарі в Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Вона звернула увагу на дотримання законодавства у сфері запобігання корупції та проведенні електронного декларування як посадовими особами районної ради так і депутатами всіх рівнів.

         Запропоновано працівникам районної ради 20 лютого взяти участь у благодійній ярмарці, приуроченій пам’яті Героям Небесної Сотні та вечорі-пам’яті «Небесна Сотня», який відбудеться в районному Будинку культури.

         За результатами наради головою районної ради були дані відповідні доручення.

                                                                Виконавчий апарат районної ради

Повернутись