Голова районної ради взяла участь у засіданні виконавчого комітету Зеленьківської сільської ради

   12 лютого цього року голова районної ради Валентина Любомська  взяла участь у засіданні виконавчого комітету Зеленьківської сільської ради. Вела засідання сільський голова Валентина Деркач. На засіданні розглянуто питання про дотримання на території сільської  ради  Закону України «Про  освіту». З цього питання інформували членів виконкому директор Зеленьківської  загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів Звіряка Л.А. та Фурдуй Н.В. - завідуюча дитячим садком «Веселка».

  Соціальний педагог Зеленьківської  загальноосвітньої  школи  Сатанівська І.Є. проінформувала про запобігання  бездоглядності  неповнолітніх на території сільської ради. 

  Зеленьківський сільський голова Валентина Деркач  ознайомила членів виконкому з переліком роботодавців та видів громадських робіт, які будуть організовуватись та проводитись на території сільської радиу 2020 році.

 Також Валентина Деркач проінформувала про хід виконання рішення виконкому сільської ради щодо організації  харчування дітей у школі та сільському  дитячому садку.

 Члени виконавчого комітету жваво обговорювали всі питання  порядку денного засідання. Голова районної ради Валентина Любомська взяла активну участь в обговоренні  питань, при цьому звернула увагу на добру організаційну підготовку засідання виконавчого комітету та проектів рішень з усіх питань. Особливу увагу Валентина Любомська приділила питанню організації якісного харчування дітейу школі та сільському дитячому садку. Валентина Любомська надала відповіді на запитання, які були висловлені при розгляді питань.

   З усіх питань прийнято відповідні рішення.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись