Голова районної ради взяла участь у засіданні виконавчого комітету Мошурівської сільської ради

  18 липня 2018 року голова районної ради Валентина Любомська  взяла участь у засіданні виконкому Мошурівської  сільської ради. Вела засідання сільський голова Наталія Пономаренко. На засіданні розглянуто питання стану  виконання сільського  бюджету за 1 півріччя цього року та роботи із зверненнями громадян в  сільській раді,   з яких    проінформували головний бухгалтер і секретар сільської ради. Членами виконкому взято до уваги,  що вимоги законодавства з розгляду звернень громадян дотримуються та наведено приклади  розгляду конкретних  звернень.

  Розглянуто також  звернення  Василя Куліша  про  оформлення самовільно збудованого будинку. Позитивного рішення з цього питання  не прийнято, оскільки   члени виконкому не мають відповідних  повноважень.

 Голова районної ради Валентина Любомська взяла активну участь в обговоренні  питань, при цьому звернула увагу на проведення роботи щодо наповнення сільського бюджету, утримання установ, які знаходяться на території села, дотримання вимог законодавства щодо оприлюднення проектів рішень сільської ради, її виконавчого комітету та самих рішень, в тому числі тих, що носять регуляторний характер.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись