Голова районної ради взяла участь у засіданні позачергової сесії Папужинської сільської ради

  16 серпня 2018 року голова районної ради Валентина Любомська взяла участь у позачерговій сесії  Папужинської сільської ради. Вела засідання сільський голова Алла Граділенко. На сесії розглянуто питання за наслідками розгляду звернення громадян про дотримання вимог законодавства щодо оренди водного об'єкта, який знаходиться в межах села та надання заявникам копій документів на запит про публічну інформацію.  Внесено відповідні зміни в рішення сільської ради та договір оренди водного об'єкта.  

  Голова районної ради Валентина Любомська взяла активну участь в обговоренні питання, при цьому звернула увагу про необхідність гуртування членів Папужинської територіальної громади та вирішення всіх проблемних  питань спільно та мирно. Було дано роз'яснення з усіх піднятих депутатами та  присутніми жителями села  питань.

  Також було розглянуто питання щодо забезпечення роботою в школі деяких  жителів села, які мають вищу педагогічну освіту.

  В обговоренні цього питання активну участь взяли начальник відділу освіти Тальнівської райдержадміністрації  Лариса Коваль, директор Папужинського НВК Олена Лисаченко, представник профспілкового комітету НВК Лариса Матеєнко, депутат сільської ради Віталій Запорожець.

  Рекомендовано директору НВК Олені Лисаченко віднайти можливість для  працевлаштування місцевих молодих педагогів.  

  Голова районної ради Валентина Любомська також звернула увагу працівників апарату сільської ради на необхідність дотримання вимог законодавства щодо оприлюднення у встановлені строки на сайті сільської ради проектів рішень сільської ради, її виконавчого комітету та самих рішень.

  Отримано запевнення сільського голови в тому, що на чергову сесію сільської ради проекти рішень будуть оприлюднені на сайті та попередньо опрацьовані  в постійних профільних комісіях.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись