Голова районної ради взяла участь у позачерговому засіданні Тальянківської сільської ради

  7 серпня 2018 року голова районної ради Валентина Любомська  взяла участь у позачерговому  засіданні Тальянківської  сільської ради. На сесії  розглядалось  питання щодо  об’єднання  Білашківської,  Легедзинської, Тальянківської територіальних громад  з центром у селі Тальянки. Вів засідання сільський голова Іван Шилкін, який  проінформував  депутатів сільської ради  про його участь у засіданні  експертної  групи з доопрацювання  перспективного плану формування  територіальних громад Черкаської області під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації. 

  Іван Шилкін наголосив, що позачергова сесія сільської ради скликана в зв’язку із рекомендаціями обласної  експертної групи  щодо   остаточного  вирішення питання з об’єднання Білашківської, Легедзинської та Тальянківської територіальних громад.  

 Депутати сільської ради висловились про  тимчасове  утримання  від  прийняття  остаточного рішення  про об’єднання  вказаних громад у зв’язку з тим, що від сусідніх  громад не надійшло  позитивних рішень по цьому  питанню.

  Голова районної ради Валентина Любомська взяла  участь в обговоренні питання. При цьому звернула увагу  присутніх на чинне законодавство щодо  добровільного об’єднання  територіальних громад.

  Валентина Олександрівна також проінформувала  присутніх з питань реформування  медичної та освітянської галузей.

      Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись