Голова районної ради взяла участь у пленарному засіданні Майданецької сільської ради

  В п’ятницю 3 серпня 2018 року голова районної ради Валентина Любомська  взяла участь у пленарному засіданні Майданецької сільської ради. Вів засідання сільський голова Михайло Капериз. На сесії  розглянуто питання стану  виконання сільського  бюджету за 1 півріччя цього року, внесення змін до сільської програми благоустрою населеного пункту щодо  реконструкції опалення медичної амбулаторії, надання субвенцій  на придбання  туберкуліну для  щеплення діток від чотирьох до чотирнадцяти років, які проживають в селах Майданецьке та Новомайданецьке, на облаштування  робочого місця  лікаря – завідуючої медичною амбулаторією, а саме на  придбання  багатофункціонального  пристрою, ноутбука  з метою запровадження заходів з медичної реформи та підписання  декларацій  між пацієнтами та  лікарем.  

  Виділено субвенцію  для Майданецької загальноосвітньої школи на оплату за електроенергію , на заробітну плату  підсобного працівника  та паливно-мастильні  матеріали для підвезення дітей до школи та дошкільного закладу.   

 Голова районної ради Валентина Любомська взяла активну участь в обговоренні  питань, при цьому звернула увагу про  прийняте на  пленарному засіданні районної ради 13 липня цього року   звернення депутатів  районної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, народних депутатів України  Бобова Г.Б., Ничипоренка В.М., Яценка А.В  щодо проблем впровадження реформ в галузях освіти   та медицини. В  зверненні зазначено, що при запровадженні змін в медичній галузі не було враховано того, що при поділі ланок медичної допомоги на первинну та вторинну (в тому числі шляхом створення центрів первинної медико-санітарної допомоги) всі витрати по формуванню необхідної матеріально-технічної бази покладаються на місцеві бюджети без належного додаткового фінансування із державного бюджету. Тому піднято клопотання до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з пропозицією при прийнятті рішень про здійснення реформ,  передбачати в Державному бюджеті кошти для їх проведення.

  Валентиною Любомською відмічено, що 2 липня цього року  відбулася нарада під її керівництвом за участю  представника  інвестора щодо переведення  Веселокутського НВК та Майданецької ЗОШ на  альтернативні види опалення.   Вдалося домогтися  погодження   плану робіт з будівництва  котелень на території  вказаних навчальних закладів з тим, щоб  роботи по Веселокутському НВК завершити до початку  опалювального періоду.  У  Майданецькій школі залишається проблемою, крім будівництва  котельні, ще і  стара система опалення.

   Голова районної ради Валентина Любомська звернулась до депутатів  Майданецької сільської ради, які є сільськогосподарськими товаровиробниками, з пропозицією  допомогти школі  із заміною системи опалення в будівлі.

       Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись