Голова районної ради В. Любомська завітала на випускний вечір учнів Майданецької школи

         24 червня 2017 року голова районної ради Валентина Любомська завітала на випускний вечір учнів Майданецької загальноосвітньої школи     І-ІІІ ступенів. В залі сільського будинку культури зібралися учні школи, вчителі, батьки і рідні випускників, гості на громада села.Святково прикрашена сцена, адже подія  незвичайна – хвилюючий та  довгоочікуваний  випускний вечір.

         На сцені з’являються випускники. Їх не впізнати в чарівних  сукнях та елегантних костюмах. Вони такі гарні і водночас підкреслено вже дорослі. На протязі 11 років для них було все зрозуміле і звичне: і школа, що стала майже рідною домівкою, і друзі-однокласники, і порадники-вчителі, а попереду незвідані далі дорослого, самостійного життя.

         Привітали присутніх із випускним вечором Майданецький сільський голова Михайло Капериз, директор школи Таміла Зелінська, яка спільно із головою районної ради Валентиною Любомською вручили атестати про отримання середньої освіти.

         Валентина Олександрівна привітала випускників, педагогів, батьків із такою урочистою подією. В своєму вітальному слові вона зазначила, що все було колись вперше. Перший клас, перша вчителька, перші друзі. Але життя невпинне, йде вперед. Позаду шкільні роки. Побажала випускникам, залишаючи стіни школи, не забувати про своїх наставників-вчителів. Не забувати батьків, які є найкращими порадниками та друзями. Обрати ту професію, яка принесе задоволення, нашому Тальнівському краю – процвітання, а нашій державі – багатство і незалежність. Не забувати рідний край та завжди залишатися гідними громадянами нашої держави. Побажала випускникам досягнення поставлених перед собою цілей, а присутнім -  здоров’я, миру та благополуччя всім родинам.

                Шкільне свято випускного вечора було наповнено атмосферою тепла людських стосунків та  позитивних емоцій.

 

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

 

 

Фотозвіт

Повернутись