Голова районної ради провела прийом громадян в селі Зеленьків

 12 лютого цього року головою районної ради Валентиною Любомською  проведено прийом громадян в селі Зеленьків.

 Про прийом громадян були зроблені відповідні оголошення. Значна кількість жителів села використала можливість звернутись до голови районної ради безпосередньо в населеному пункті.

 Одна жителька села звернувся до Валентини Любомської щодо сприяння в позбавленні батьківських прав її дочки по відношенню до неповнолітньої онучки. Їй було надано роз»яснення щодо порядку позбавлення батьківських прав в судовому порядку з врахуванням  висновку місцевого органу опіки - виконкому сільської ради.

 Група жителів села, власників земельних паїв, просили сприяння у виплаті  заборгованої орендної плати орендарем, з яким вони уклали  договір оренди землі. На це питання орендодавці отримали вичерпну відповідь згідно з вимогами діючого  законодавства.

 Також було розглянуте колективне звернення щодо відновлення роботи сільського ФАПу. Зеленьківським сільським головою Валентиною Деркач  зауважено, що приміщення ФАПу, яке є власністю територіальної громади села, готове для роботи за його цільовим призначенням. З січня цього року сільською радою  передбачені кошти на утримання на 0,5 ставки молодшої медичної сестри (санітарки). Разом з тим, в зв»язку з відсутністю бажаючих працювати фельдшером, ФАП не може належним чином на постійній основі працювати. За сприяння керівника ПСП «Зеленьківське», депутата Зеленьківської сільської ради Руслана Лисенка проведено співбесіди з можливими кандидатами для роботи в сільському ФАПі. Досягнуто домовленостей щодо виділення  субвенції з сільського бюджету для доплати фельдшеру, який погодиться працювати «на декретному місці»  у  ФАПі.

 Валентина Любомська звернула увагу представника КНП «Тальнівський центр первинної медико-санітарної домоги» Тетяни Сандул, яка була присутня на прийомі громадян, на необхідність спільних зусиль  керівництва комунального некомерціного підприємства та Зеленьківського сільського голови Валентини Деркач щодо кадрового забезпечення ФАПу та його ефективної роботи із забезпечення надання якісних медичних послуг жителям села.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись