Голова районної ради провела прийом громадян в селі Тальянках

  06 вересня  цього року  головою районної ради Валентиною Любомською  проведено прийом жителів  села Тальянки  за місцем їх проживання. Прийом громадян з різних проблемних для них питань  продився  в  медамбулаторії села та в приміщенні сільської ради.

  На прийом до голови районної ради Валентини Олександрівни  звернулись значна кількість жителів села. Громадяни  просили роз’яснити деякі питання будівництва нової медамбулаторії, землекористування та звернулись з вирішення інших проблемних питань.

 В Тальянківській медамбулаторії голова районної ради цікавилась  підготовкою до опалювального сезону, наявністю оргтехніки для  підписання декларацій  між  жителями села та  сімейним лікарем. В зв’язку з вакансією  сімейного лікаря в медамбулаторії,  Валентина Любомська  вжила організаційних заходів  спільно з керівником Тальнівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Ганною Данилюк для  позитовного вирішення  кадрового питання.

  Іщенко Микола Семенович - викладач Тальянківського агротехнічного коледжу Уманського національного університету садівництва, керівник циклової комісії звернувся до Валентини Любомської щодо роз’яснення  особливостей праці працюючих осіб з інвалідністю в коледжі.  Йому було надано роз’яснення згідно норм законодавства про працю.

 Паламарчук Валентин Анатолійович  – учасник бойових дій, особа з інвалідністю внаслідок війни, дружина якого теж особа з інвалідністю,  звернувся до голови районної ради  щодо  сприяння  в наданні матеріальної допомоги для ремонту газового обладнання. На це питання  отримав  вичерпну  відповідь  з роз’ясненням щодо переліку  необхідних документів.

 Одинока пенсіонерка Сологуб Алла Іванівна  просила Валентину Олександрівну   про сприяння в наведенні благоустрою на території її будинковолодіння. Було досягнуто відповідних домовленостей із сільським головою Іваном Шилкіним.

 Залізняк Ірина Яківна просила  роз’яснити   порядок  позбавлення батьківських прав, на що отримала вичерпну відповідь та рекомендації згідно  чинного законодавства про сім’ю.

  Інші жителі села, які звернулись з окремих  питань  землекористування, отримали вичерпні відповіді від юриста  районної ради Лариси Белявської.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись