Голова районної ради провела прийом громадян в селі Поташ

  21 листопада цього року головою районної ради Валентиною Любомською  проведено прийом жителів села Поташ в приміщенні Потаської сільської ради.

  На прийомі перед головою районної ради Валентиною Любомською були поставлени досить гострі та  актуальні  для мешканців села питання, а саме щодо ремонту дороги Тальне - Поташ, не регулярного руху автобуса  Тальне – Поташ через Мошурів, відновлення проводового радіомовлення та призначення і виплати субсидій на тверде паливо та скраплений газ.

 Валентиною Олександрівною було проінформовано громадян, що автомобільна дорога загального користування державного значення Т-24-11 Звенигородка – Катеринопіль – Тальне – Маньківка у межах населених  пунктів с. Мошурів та с. Поташ знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг у Черкаській області, тому вирішення даного питання відноситься до компетенції  даної Служби.

 В зв’язку з цим районна рада звернулась із листами до Служби автомобільних доріг в Черкаській області, до голів обласної та районної  державних адміністрацій. Крім того, рішенням районної ради від 17.08.2018 № 26-13/VIIбуло схвалене  звернення депутатів Тальнівської  районної ради до Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської обласної ради та Державного агентства автомобільних доріг України щодо вжиття термінових заходів з ремонту автомобільних доріг в районі.Текст звернення було також направлено  народним депутатам України Бобову Г.Б., Ничипоренку В.М., Яценку А.В.та депутатам обласної ради Копійченку В.П., Підгорному А.В., Скіченку А.П.

 Філією «Тальнівський райавтодор» ДП «Черкаський облавтодор» проведено частково роботи по поточному дрібному ремонту автомобільної дороги Т-24-11 Звенигородка – Катеринопіль – Тальне – Маньківка у межах населених пунктів с. Мошурів та с. Поташ Тальнівського району, але  за проведені роботи кошти з обласного  бюджету не надійшли. 

 Також згідно рішення районної ради від 15.11.2018 №28-20/VII направлено звернення депутатів Тальнівської районної ради до Кабінету Міністрів України, Державного агентства автомобільних доріг України, Черкаської обласної державної адміністрації про  включення  до Переліку доріг державного значення, що потребують першочергового ремонту на 2019 рік автомобільних  доріг Н-16 Золотоноша - Черкаси - Сміла – Умань, Т24-15-Тальне-Кам’янече-Нерубайка-Голованівськ-Ульянівка, Т24-11-Звенигородка-Катеринопіль-Тальне-Маньківка, що проходять територією Тальнівського району та  про сприяння  виділенню коштів з бюджетів вищих рівнів для проведення ремонтних робіт на дорогах як державного так і місцевого значення, по яких виготовлено проектно-кошторисні документації на капітальний та поточний ремонти.

  З питання руху  рейсових  автобусів  по сільських маршрутах головою районної ради вирішено звернутись до райдержадміністрації та перевізника для внесення пропозицій і подальшого розгляду в межах повноважень районної ради.

  Щодо питань  відновлення  проводового радіомовлення  Валентина Любомська погодилась, що  дротове радіомовлення для жителів села дуже важливе. Адже саме із нього літні люди дізнаються про  більшість новин  в державі, районі та селі. По ньому також передають сигнали в разі виникнення надзвичайної ситуації. Враховуючи це, на початку наступного  тижня  планується провести нараду  з  представником місцевого відділення «Укртелекому».

  Головою районної ради було також  повідомлено громадян, що  субсидії на тверде паливо та скраплений газ вже нараховані, але  державні кошти  на ці цілі ще не надійшли в район.

 Чміленко Лариса Мусіївна – голова ради ветеранів  занепокоєна заявою  генерального директора "Укрпошти"  про те, що з нового року  вона  може припинити  доставку пенсій, якщо не буде підвищено тариф за цю послугу.

 Така заява пролунала, мов вирок, насамперед для одиноких пенсіонерів, для яких листоноша часто є чи не єдиним зв’язком зі світом: і пенсію принесе, і ліків купить, і навіть макаронів чи хліба, коли є потреба.

 Тому, Валентина Олександрівна пообіцяла звернутись з відповідним листом до «Укрпошти».

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись