Голова районної ради провела прийом громадян в селі Мошурів

  18 липня цього року головою районної ради Валентиною Любомською  проведено прийом жителів села Мошурів за місцем їх проживання.

  Про прийом громадян було оголошено по місцевому радіомовленню та зроблені відповідні оголошення по селу. Значна кількість жителів села використала можливість звернутись до голови районної ради безпосередньо в населеному пункті.

  Василь Куліш звернувся до Валентини Любомської щодо сприяння в оформленні побудованого в 1991 році житлового будинку. Йому було надано роз’яснення щодо спрощеного порядку оформлення самовільного будівництва.

  Іван Кващенко – пенсіонер, колишній багаторічний директор місцевої школи звернувся щодо  отримання  працівниками освіти та пенсіонерами з їх числа земельних ділянок до 2-х гектарів для подальшої передачі їх в оренду. На це питання отримав вичерпну відповідь згідно з нормами чинного законодавства.

  Пенсіонерка Надія Бірченко звернулась до голови районної ради про сприяння в отриманні «чорнобильських» коштів згідно рішення суду. На своє звернення отримала роз’яснення.

  Іван Сабадаш, Катерина Рубцова, Надія Проніна, Галина Райтенко звернулись з різних питань щодо нотаріального оформлення спадщини та купівлі- продажу  будинку із  земельною  ділянкою.

  Вказані громадяни на поставлені питання отримали відповіді від  приватного нотаріуса Наталії Власенко, яка приєдналась до прийому громадян разом із групою спеціалістів із районного відділу ДРАЦ, Тальнівської  державної  виконавчої служби, Тальнівського бюро з надання  безоплатної правової допомоги . 

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись