Голова районної ради провела прийом громадян в селі Лоташевому

Голова районної ради провела прийом громадян в селі Лоташевому

           Реалізовуючи вимоги Закону України «Про звернення громадян» та згідно затвердженого  графіка прийому  громадян,  13 листопада  цього року  головою районної ради Валентиною Любомською  проведено особистий  прийом жителів  села Лоташеве  за місцем їх проживання.

        Про прийом громадян  сільською радою були  зроблені відповідні оголошення по селу.  Жителі  села мали  можливість з проблемних  для них питань звернутись до голови районної ради безпосередньо в населеному пункті.

      Громадяни  просили роз’яснити деякі питання щодо повноважень опікунів обмежено дієздатних громадян, порядку оформлення земельних ділянок спадкоємцями  в тих випадках, коли є  рішення сільської ради  про передачу  безоплатно у приватну власність земельних ділянок, відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України від 26 грудня 1992 року "Про приватизацію земельних ділянок"та  з де-яких  інших проблемних питань.

         Кузьмінчук Марина Олександрівна – працівниця  ФАПу  розповіла про самовільне захоплення одним із сільськогосподарських товаровиробників  земельної ділянки, яка згідно оформлених документів належить їй  на правах власності. В підтвердження своїх слів заявниця  надала розроблену на її ім’я  технічну  документацію  із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі  площею 1,1501 га для ведення особистого селянського  господарства,  інші документи про реєстрацію права власності на вказану земельну ділянку та квитанцію про сплату  земельного податку за користування цією землею. Разом з тим, землею Кузьмінчук М.О. не користується в зв’язку з тим, що її використовує інший землекористувач.

 З цього питання  Валентиною Любомською  були дані відповідні доручення.

Виконавчий апарат районної ради

 

 

 

 

Фотозвіт

Повернутись