Керівники району відвідали прийомну сімю Нагорняків

  1 червня 2017 року голова районної ради  Валентина Олександрівна Любомська, депутат районної ради Валентин Анатолійович Поперечний, голова райдержадміністрації Василь Петрович Клименко разом із завідувачем сектору з питань опіки та піклувань, усиновлення служби у справах дітей Тальнівської РДА Валентиною Василівною Солов’яновою прибули в село Папужинці та привітали родину Нагорняків з Днем захисту дітей.

  Подружжя Нагорняків має трьох власних повнолітніх дітей. З 2013 року створили прийомну сім’ю і взяли на виховання та спільне проживання  ще трьох дітей. В родині панують дружні стосунки та взаєморозуміння між дітьми та прийомними батьками. Діти забезпечені всіма речами першої необхідності та іграшками.

  Керівники району поспілкувалися з родиною та запропонували допомогу у вирішенні деяких питань, також Таїса Іванівна подякувала за допомогу депутату районної ради Валентину Анатолійовичу, який посприяв в обробітку земельної ділянки.

  Представники влади разом з депутатом районної ради  вручили подяку Тальнівської райдержадміністрації та районної ради дитячому будинку сімейного типу с. Папужинці сім’ї Нагорняків Сергію Профіровичу та Таїсії Іванівні за активну громадянську позицію, чуйність, особистий внесок у спільну справу культурного розвитку особистості, підняття патріотичного духу, виховання шани та любові до України. Діти від гостей отримали солодощі та подарунки.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись