Герої не вмирають! Віталій Малиш

  29 серпня 2019 року – 5-та річниця загибелі під містом Іловайськ Донецької області під час виходу військ з оточення нашого земляка, захисника України Віталія Малиша, який з честю виконав свій військовий обов’язок перед Україною та українським народом.

  Цього дня в селі Павлівка Перша, біля пам’ятного знака встановленого на честь Героя, відбувся мітинг, в якому взяли участь депутати обласної, районної та сільської рад, учасники антитерористичної операції, жителі села, рідні та близькі Віталія Малиша. Учасники заходу дякували матері Віталія – Ганні Василівні за виховання справжнього патріота України.

  Вшанування пам’яті Віталія Малиша – це щира дань справжньому патріоту, який самовіддано захищав Вітчизну, боровся за її суверенітет, мир та спокій на рідній українській землі і так рано покинув нас задля щасливого майбутнього України.

  Депутат районної ради, голова ГО «Спілка учасників АТО» Василь Данилюк від Міністерства оборони України вручив матері Віталія Малиша -  Гапочкіній Ганні Василівні Подяку та нагрудний знак за жертовність, безмежну батьківську стійкість, вагомий внесок у патріотичне виховання захисників незалежної України, формування високих духовних і моральних якостей та активну громадянську діяльність.

  Присутні вшанували світлу пам'ять Віталія Малиша хвилиною мовчання та поклали вінки і квіти до меморіальної дошки, встановленої на його честь на приміщенні школи та до могили загиблого Героя.

         Вічна слава Героєві, що віддав життя за Україну!

                                                               Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись