Форум сільської інтелігенції

 

   27 вересня 2012 року в селі Криві Коліна Тальнівського району відбувся форум сільської інтелігенції Корсунь-Шевченківського, Лисянського, Катеринопільського, Звенигородського та Тальнівського районів. Проводив форум голова Черкаської облдержадміністрації  Сергій Тулуб за участю голови обласної ради Валерія Черняка, заступників голів облдержадміністрації та обласної ради, начальників головних управлінь облдержадміністрації, депутатів обласної ради – Брожика В.Л., Короткова О.Г., Бобова Г.Б., голів районних адміністрацій, районних рад та представників інтелігенції районів.

   Розпочалися заходи покладанням квітів керівниками області та районів, депутатами обласної ради до пам’ятника Т.Г.Шевченку та екскурсією до місцевого навчально-виховного комплексу. Далі зустріч проходила в центрі  культури і дозвілля села.

  Перед присутніми виступив голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб та вручив кращим працівникам освіти, культури, медичних закладів Почесні Грамоти облдержадміністрації, пам’ятні годинники голови облдержадміністрації, цінні подарунки та сучасний комп’ютерний клас Кривоколінському навчально-виховному комплексу. В обговоренні взяли участь депутат обласної ради, Герой України Геннадій Бобов, представники галузей освіта, культура, медицина.   

   Голова облдержадміністрації Тулуб С.Б. запропонував  сільському голові села Криві Коліна Дяченко О.М.  ініціювати проведення у жовтні 2012 року зональної зустрічі сільських голів з метою внесення доповнень до обласної Програми «Село Черкащини – 2020» на 2013 рік в частині підготовки до відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.

   Обмінявшись досвідом роботи та висловивши ряд проблемних питань, що потребують вирішення, учасники форуму сільської інтелігенції прийняли резолюцію спрямовану на забезпечення конкретними справами реалізації реформування гуманітарних галузей: освіти, охорони здоров'я, культури, відповідаючи на виклики часу щодо входження України до європейської спільноти.

Фотозвіт

Повернутись