Фінальні змагання районної спартакіади

25 квітня 2018 року на стадіоні у лісопарку м.Тальне відбулися фінальні змаганнярайонної спартакіади серед  державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Змагання проходили за участю голови районної ради В.Любомської, голови районної державної адміністрації В.Клименка та представників команд районної та міської рад, райдержадміністрації, управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації. До програми змагань завершального етапу входили такі види спорту як дартс, легка атлетика (біг 60м,100м, 400м, стрибки в довжину з місця).

У змаганнях з легкої атлетики по бігу на  60м  серед жінок  перше місце виборола Штангей Вікторія (райдержадміністрація), друге і третє відповідно працівники міської ради  Богдан Роксолана та Гайшук Юля. Серед чоловіків відстань на 100 м найкраще пробігли Піддубний Євген (райдержадміністрація), який зайняв перше місце,  Чалий Віталій (районна рада) – друге місце, Гончар Станіслав (міська рада) – третє місце. Найкращий результат з  бігу на 400 м серед чоловіків показали Бугайцов Мирослав (райдержадміністрація), представники районної ради Карпук Віталій і Чалий Віталій, зайнявши відповідно І,ІІ і ІІІ місця.

Із стрибків з місця серед жінок призові місця зайняли представники райдержадміністрації:   Штангей  Вікторія – перше,  Мороз Людмила – друге, Кулик Анна  – третє. Серед чоловіків з цього виду спорту перше і друге місце зайняли Бугайцов Мирослав і Мантула Олександр (райдержадміністрація), третє – керуючий справами виконавчого апарату районної ради Карпук Віталій.

Учасниками змаганнях із дартсу (метання дротиків) були голова районної ради, голова районної державної адміністрації і його заступники, керівники управлінь і відділів органів виконавчої влади і місцевого самоврядування та їх заступники. Вміння влучно метати дротики показали Захарчук Вікторія – заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації (перше місце), Щербатюк Володимир – в.о. старости сіл Соколівочка, Червоне та селища Степне об’єднаної територіальної громади (друге місце)  та Захарчук Віталій – начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації (третє місце).

На завершення було оголошено переможців районної спартакіади серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування 2018 року у загальнокомандному заліку. Команда районної державної адміністрації виборола перше місце, районної ради - друге, міської ради - третє.

Переможці змагань були нагороджені грамотами, медалями, кубками  районного центру ФЗН «Спорт для всіх».