Фінальні змагання «Найспортивніше село-2018»

12 травня 2018 року відбулися фінальні змагання ХV сільських спортивних ігор Тальнівщини під девізом «Найспортивніше село-2018» на призи Тальнівської  районної ради.

При офіційному відкритті фінальних змагань проводилось нагородження переможців попередніх змагань з гирьового спорту, настільного тенісу та шашок.  Призові місця з шашок вибороли: І – місце Олександр Нестеров із с. Кобринова Гребля (наймолодший учасниквіком12 років), який дійшов до перемоги з одним програшем,  ІІ  місце – Василь Відерко із  с. Лісове, ІІІ – місце Станіслав Постоловський з с. Глибочок.

З настільного тенісу серед чоловіків І місце здобув Євгеній Гаркуша (Майданецьке), ІІ місце виборов Владислав Балака (Заліське),  ІІІ місце  посів Володимир Хлівнюк (Соколівочка). Серед жінок І місце здобула Ніна Литвиненко (Романівка), ІІ місце – Анна Острань (Білашки) і ІІІ місце – Людмила Гребенюк (Майданецьке).

З гирьового спорту у ваговій категорії до 65 кг перше місце зайняв Олійник Ростислав (с.Майданецьке). У ваговій категорії до 75 кг призові місця вибороли: І – Гончар Олександр (Соколівочка), ІІ – Ткач Юрій (Поташ), ІІІ –Капериз Володимир (Майданецьке). У ваговій категорії до 90 кг: І місце – Батир Руслан (Поташ), ІІ – Підгірний Тарас (Заліське), ІІІ – Крутій Влад (Білашки). Серед спортсменів вагою понад 90 кг переможцями вийшли Хлівнюк Володимир с.Соколівочка (І місце), Панченко Сергій с.Заліське (ІІ місце), Гаркуша Євген  с.Майданецьке (ІІІ місце).

У програму фінальних змагань ввійшли такі види спорту як  волейбол, міні-футбол, легка атлетика, дартс, боротьба на руках, перетягування канату.

З міні-футболу І місце виборола команда села Кобринового, ІІ – Кобринової Греблі, ІІІ – Майданецького.

З волейболу першість взяла команда Майданецького, ІІ місце посіла команда Кобринової Греблі, ІІІ – Тальянок.

Найпрудкішими з бігу на 500 м серед жінок були Проценко Тетяна із с.Лісове, яка зайняла І місце, Острань Анна із с.Білашки (ІІ місце), Бривус Яна із с.Кобринова Гребля (ІІІ місце).

В бігу на 1000 м серед чоловіків призові місця посіли: І – Коваленко Вадим (Кобринова Гребля), ІІ – Бондаренко Максим (Онопріївка), ІІІ – Цимбал Володимир (Кобринове).

Вміння влучно метати дротики у змаганнях з дартсу  показали Заліський сільський голова Панченко Сергій та Потаський – Тарамбула Сергій – які розділили І-ІІ місце, Кобринівський – Книш Юрій  – ІІІ місце. Серед керівників сільськогосподарських підприємств району І місце зайняв Рейнюк Ігор (с.Майданецьке), ІІ – Лисокінь Микола (с.Романівка), ІІІ – Попрієнко Микола (с.Кобринове).  Серед жінок кращі результати показали Маляр Вікторія із Кобринової Греблі – І місце, Острань Людмила із Білашок – ІІ місце, Панченко Оксана із Заліського – ІІІ місце.

У боротьбі на руках у ваговій категорії до 70 кг призові місця вибороли: І – Батир Руслан (Поташ), ІІ – Попрієнко Ростислав (Кобринове),  ІІІ – Ремінець Олександр (Кобринова Гребля). У ваговій категорії до 90 кг:  І місце – Маленко Іван (Тальянки), ІІ – Мантула Василь (Кобринова Гребля), ІІІ – Полторак Валерій (Майданецьке). Серед спортсменів вагою понад 90 кг переможцями вийшли Лисокінь Микола с.Романівка (І місце), Драгун Віталій с.Майданецьке (ІІ місце), Пономаренко Сергій  с.Кобринове (ІІІ місце).

На завершення фіналу силу, міць і згуртованість у командних іграх найкраще показали у змаганнях з перетягування канату команда  Майданецького, яка виборола І місце, Кобринового (ІІ місце) та Кобринової Греблі (ІІІ місце).

В напруженій безкомпромісній боротьбі спортсменів  18 сільських команд району перше місце виборола команда с.Майданецьке, друге – с.Кобринове, третє – с.Кобринова Гребля. Не набагато від призерів відстали команди сіл: Білашки, Соколівочка, Поташ, Романівка, Заліське, Лісове, Лоташеве, Глибочок.

Вітали учасників змагань і вручили командам-переможцям кубки та комплекти форм, а переможцям зокремих видівспорту – грамоти та медалі,голова районної ради Валентина Любомська і перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка. Побажали учасникам змагань подальших успіхів у спорті та в житті. Вони зазначили, що фізична культура і спорт загартовують волю і характер, продовжують залишатися надійним джерелом гарного настрою, оптимізму і здорового способу життя, це неспинна боротьба та рух вперед. Тому маємо надію, що сільські громади, які не брали участь у змаганнях, переглянуть своє ставлення до спорту та активно долучаться до спортивних заходів, що проводяться в районі.