Естафета крокує по Тальнівщині, с.Здобуток Жовтня

   2 жовтня 2013 року Здобутківська територіальна громада прийняла від Кобринівської територіальної громади естафету, приурочену 200-річчю від Дня народження Т.Шевченка, 60-річчю утворення Черкаської області та 90-річчю утворення Тальнівського району. В заходах з цієї нагоди взяли участь голова райдержадміністрації Бардадим М.Д., голова районної ради Глухенький В.С., депутат районної ради Карбівнича Т.П., делегації територіальних громад на чолі з сільськими головами, керівники ряду районних служб, інші гості села. Перед початком заходу жителі села, гості і запрошені переглянули виставку сільських умільців.

  Сільський голова Капець О.І. зазначив, що Здобутківська територіальна громада приєдналася до почесної ходи районної естафети, бо Здобуток  Жовтня – це краплина в історії району, в історії області, в історії України. Адже Батьківщина починається з невеликих сіл, ошатних домівок, що гостинно усміхаються віконницями, з гарних, розумних, працьовитих, мудрих людей, що своїми руками творять історію рідного краю. Село має давню історію, в якому була створена Ф. Дубковецьким одна з перших на Україні трудова комуна. Делегація Кобринівської громади  на чолі з сільським головою Книшом Ю.Б. передали символи районної естафети здобутківчанам.  Учасники урочистостей з великим задоволенням взяли участь в культурно – мистецькому заході.

  Присутні на святі жителі села згадали історичні віхи становлення села, пошанували ветеранів війни і праці, нинішніх дрударів. Зазначено, що громада гордиться присутньою на святі колишнім керівником господарства Гавриловою Т.А., трудові заслуги, якої були високо оцінені державою і їй було присвоєно почесне звання Героя Соціалістичної Праці.  Виступи, теплі слова привітань перепліталися із концертними номерами, які підготували працівники будинку культури, жителі села та учні.

  На завершення свята всіх присутніх за давнім українським звичаєм почастували смачним короваєм.

Повернутись