Естафета крокує по Тальнівщині с.Онопріївка

4 вересня 2013 року Онопріївська територіальна громада прийняла від Кобриновогребельської територіальної громади естафету, приурочену 200-річчю від Дня народження Т.Шевченка, 60-річчю утворення Черкаської області та 90-річчю утворення Тальнівського району, яка стартувала в квітні 2013 року в с.Вишнопіль. В заходах з цієї нагоди взяли участь голова райдержадміністрації Бардадим М.Д.,заступник голови райдержадміністрації Копійченко В.П., делегації  територіальних громад на чолі з сільськими головами, керівники ряду районних служб, інші гості села.

Сільський голова Василь Бондаренко зазначив, що настав час і Онопріївській територіальній громаді приєднатися до цієї почесної ходи, бо Онопріївка – це краплина в історії району, в історії області, в історії України. Адже Батьківщина починається з невеликих сіл, ошатних домівок, що гостинно усміхаються віконницями, з гарних, розумних, працьовитих, мудрих людей, що своїми руками творять історію рідного краю.

До територіальної громади села Онопріївки входять ще  села Кобиляки  та Павлівка ІІ, які були засновані на межі 16-17 століть, кожне з яких має свою неповторну історію.

 Присутні на святі жителі села згадали історичні віхи становлення села, пошанували ветеранів війни та праці, нинішніх дрударів. Виступи, теплі сова привітань перепліталися із концертними номерами, які підготували працівники будинку культури, вчителі та учні.

На завершення свята всіх присутніх за давнім українським звичаєм почастували смачним короваєм.

Повернутись