Естафета крокує по Тальнівщині, с.Лоташеве

    23 жовтня 2013 року Лоташівська територіальна громада прийняла від Колодистенської територіальної громади естафету, приурочену 200-річчю від Дня народження Т.Г.Шевченка, 60-річчю утворення Черкаської області та 90-річчю утворення Тальнівського району. Перед початком заходу жителі сіл Лоташевого та Піщаної, гості і запрошені переглянули виставку сільських умільців.

 В заходах з цієї нагоди взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Спасібожко В.І.  та заступник голови районної ради Рушай Л.І., депутат районної ради  Швець Л.П.,  делегації територіальних громад на чолі з сільськими головами, керівники ряду районних служб, інші гості села.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Спасібожко В.І. та заступник голови районної ради Рушай Л.І. в своїх виступах тепло привітали присутніх з цією подією, подякували за роботу, а жителям селищ побажали - дружніх стосунків і здорового суперництва, що буде тісно переплітати долі населених пунктів сіл, у добрих, хороших справах, чистих помислах та сподіваннях, а наполеглива праця їх мешканців хай множиться новими здобутками в ім'я процвітання рідного краю!

 Сільський голова Сергій Поліщук зазначив, що Лоташівська територіальна громада сьогодні також приєдналася до почесної ходи районної естафети, коротко проінформував присутніх про історичні віхи становлення та розвитку сіл Лоташевого і Піщаної. Після делегація Колодистенської громади  на чолі з виконуючим обов’язки сільського голови  Кириленко Т.І. передали символи районної естафети Лоташівській територіальній громаді.  Учасники урочистостей з великим задоволенням взяли участь в культурно – мистецькому заході.

   На святковому дійстві було пошановано трудівників – хліборобів, яких доля пов’язала з селами  Лоташеве та Піщана , кому не байдужі селянські клопоти. На завершення покраяли запашний коровай. Всі учасники з приємністю його скуштували.

Повернутись