Естафета крокує по Тальнівщині, с.Лісове

   24 липня 2013 року Лісівська територіальна громада прийняла від Шаулиської територіальної громади естафету, приурочену 200-річчю від Дня народження Т.Шевченка, 60-річчю утворення Черкаської області та 90-річчю утворення Тальнівського району, яка стартувала в квітні 2013 року в с.Вишнопіль. В заходах з цієї нагоди взяли участь заступник голови райдержадміністрації Копійченко В.П. та заступник  голови районної ради Рушай Л.І..

   Сільський голова Мельніченко М.А. зазначив, що настав час і Лісівській територіальній громаді приєднатися до цієї почесної ходи, бо Лісове – це краплина в історії району, в історії області, в історії України. Адже Батьківщина починається з невеликих сіл, ошатних домівок, що гостинно усміхаються віконницями, з гарних, розумних, працьовитих, мудрих людей, що своїми руками творять історію рідного краю.

   Село Лісове об’єднало два села Янківку та Беринку, які були засновані 1659 році, кожне з яких має свою неповторну історію.

   Присутні на святі жителі села згадали історичні віхи становлення населеного пункту, пошанували ветеранів війни та праці, нинішніх дрударів. Виступи, теплі слова привітань перепліталися із концертними номерами, які підготували працівники будинку культури, вчителі та учні.

  На завершення свята всіх присутніх за давнім українським звичаєм почастували смачним короваєм.

Повернутись