Естафета крокує по Тальнівщині, с.Лащова

   7 серпня 2013 року в селі Лащова відбулися заходи з нагоди передачі районної естафети, присвяченої 60-й річниці від дня створення Черкаської області, 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка та  90-річчю від дня утворення району. Представники Веселокутської сільської громади на чолі з сільським головою Павлом Козаченком передали головні символи естафети району «Тальнівщина. Віхи дев’яносторічної історії» сільській громаді села Лащова. Це – рушник, який доповнений колоритними узорами населених пунктів району, які уже приймали естафету, та альбом, в якому знайшли місце історичні події, видатні постаті та досягнення сіл за 90 років.
   В день передачі естафети голови Тальнівської районної державної адміністрації Микола Бардадим та районної ради Володимир Глухенький щиро подякували всім жителям села за працелюбність, професіоналізм, уміння жити і працювати на благо Тальнівського  району, Черкащини та нашої держави. Водночас, Лащівській громаді, побажали - дружніх стосунків і здорового суперництва, що буде тісно переплітати долі населених пунктів сіл, у добрих, хороших справах, чистих помислах та сподіваннях, а наполеглива праця їх жителів хай множиться новими здобутками в ім'я процвітання рідного краю!

  У програмі урочистої передачі естафети зі сцени вітали та згадували імена тих, хто прославив село, а відтак і Тальнівщину. Все це супроводжувалося яскравими виступами учасників художньої самодіяльності.

Повернутись