Естафета крокує по Тальнівщині, с.Корсунка

   30 жовтня 2013 року Корсунська територіальна громада прийняла від Лоташівської територіальної громади естафету, приурочену 200-річчю від Дня народження Т.Шевченка, 60-річчю утворення Черкаської області та 90-річчю утворення Тальнівського району. В заходах з цієї нагоди взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації  Спасібожко В.І. та заступник  голови районної ради Рушай Л.І., делегації територіальних громад на чолі з сільськими головами, керівники ряду районних служб, інші гості села. Перед початком заходу жителі сіл Корсунки та Довгенького, гості і запрошені переглянули виставку сільських умільців.

 В день передачі естафети перший заступник голови райдержадміністрації  Спасібожко В.І. та  заступник  голови районної ради Рушай Л.І. щиро подякували всім жителям сіл за працелюбність, професіоналізм, уміння жити і працювати на благо Тальнівського  району, Черкащини та нашої держави. Водночас Корсунській громаді побажали - дружніх стосунків і здорового суперництва, що буде тісно переплітати долі населених пунктів сіл, у добрих, хороших справах, чистих помислах та сподіваннях, а наполеглива праця їх жителів хай множиться новими здобутками в ім'я процвітання рідного краю!

   Сільський голова Хижняк І.Д. зазначила, що настав час і Корсунській територіальній громаді приєднатися до цієї почесної ходи, бо Корсунка – це краплина в історії району, в історії області, в історії України. Адже Батьківщина починається з невеликих сіл, ошатних домівок, що гостинно усміхаються віконницями, з гарних, розумних, працьовитих, мудрих людей, що своїми руками творять історію рідного краю.

   До Корсунської територіальної громади входить село Довгеньке, яке має свою неповторну історію.

  Після делегація Лоташівської громади передала символи районної естафети корсунчанам.

   Присутні на святі жителі сіл згадали історичні віхи їх становлення. Виступи, теплі слова привітань перепліталися із концертними номерами, які підготували працівники будинку культури, вчителі, учні та веселим виступом гурту - переможця конкурсу «Україна має талант» «Лісапетний батальйон».

  На завершення свята всіх присутніх за давнім українським звичаєм почастували смачним короваєм.

Повернутись