Естафета крокує по Тальнівщині, с.Колодисте

   16 жовтня 2013 року Колодистенська територіальна громада прийняла від Глибочківської територіальної громади естафету, приурочену 200-річчю від Дня народження Т.Шевченка, 60-річчю утворення Черкаської області та 90-річчю утворення Тальнівського району, яка стартувала в квітні 2013 року. В заходах з цієї нагоди взяли участь голова райдержадміністрації Бардадим М.Д., голова районної ради Глухенький В.С., делегації територіальних громад на чолі з сільськими головами, керівники ряду районних служб, інші гості села.

  В день передачі естафети голови Тальнівської районної державної адміністрації Микола Бардадим та районної ради Володимир Глухенький щиро подякували всім жителям села за працелюбність, професіоналізм, уміння жити і працювати на благо Тальнівського  району, Черкащини та нашої держави. Водночас Колодистенській громаді побажали - дружніх стосунків і здорового суперництва, що буде тісно переплітати долі населених пунктів сіл, у добрих, хороших справах, чистих помислах та сподіваннях, а наполеглива праця їх жителів хай множиться новими здобутками в ім'я процвітання рідного краю!

  Делегація Глибочківської громади на чолі з сільським головою Мельником В.Г. передала символи районної естафети колодистенській громаді. Виконуюча обов’язки Колодистенського сільського голови Кириленко Т.І. подякувала глибочанам за привітання та відмітила, що територіальна громада також додасть до районної естафети свої символи, притаманні їхній малій батьківщині. Учасники урочистостей з великим задоволенням взяли участь в культурно – мистецькому заході.

  На святковому дійстві жителі згадали історичні віхи становлення села, було пошановано трудівників – хліборобів, яких доля пов’язала з селом, кому не байдужі селянські клопоти. На завершення покраяли запашний коровай. Всі учасники з приємністю його скуштували.

Повернутись