Естафета крокує по Тальнівщині с.Кобринове

По Тальнівщині крокує естафета (с. Кобринове)

18 вересня 2013 року Кобринівська територіальна громада прийняла від Заліської територіальної громади естафету, приурочену 200-річчю від Дня народження Т.Шевченка, 60-річчю утворення Черкаської області та 90-річчю утворення Тальнівського району, яка стартувала в квітні 2013 року в с.Вишнопіль. В заходах з цієї нагоди взяли участь голова райдержадміністрації Бардадим М.Д., голова районної ради Глухенький В.С., заступники  голови райдержадміністрації Копійченко В.П. та  районної ради Рушай Л.І., депутат районної ради Любіченко Л.Ю., делегації територіальних громад на чолі з сільськими головами, керівники ряду районних служб, інші гості села.

         В день передачі естафети, голови Тальнівської районної державної адміністрації Микола Бардадим та районної ради Володимир Глухенький, щиро подякували всім жителям села за працелюбність, професіоналізм, уміння жити і працювати на благо Тальнівського  району, Черкащини та нашої держави. Водночас, Кобринівській громаді, побажали - дружніх стосунків і здорового суперництва, що буде тісно переплітати долі населених пунктів сіл, у добрих, хороших справах, чистих помислах та сподіваннях, а наполеглива праця їх жителів хай множиться новими здобутками в ім'я процвітання рідного краю!

Сільський голова Книш Ю.Б. зазначив, що Кобринівська територіальна громада сьогодні також приєдналася до  почесної ходи районної естафети. Після делегація Заліської громади  на чолі з сільським головою Суслою Г.П. передали символи районної естафети кобринівчанам.  Учасники урочистостей з великим задоволенням взяли участь в культурно – мистецькому заході.

На святковому дійстві жителі  згадали історичні віхи становлення села, було пошановано трудівників – хліборобів, яких доля пов’язала з селом, кому не байдужі селянські клопоти.    На завершення покраяли запашний коровай. Всі учасники з приємністю його скуштували.

 

 

Фотозвіт

Повернутись