Естафета крокує по Тальнівщині, с.Кобринова Гребля

28 серпня 2013 року Кобриновогрнбельська територіальна громада прийняла від Соколівоцької територіальної громади естафету, приурочену 200-річчю від Дня народження Т.Шевченка, 60-річчю утворення Черкаської області та 90-річчю утворення Тальнівського району. В заходах з цієї нагоди взяли участь голова райдержадміністрації М.Д.Бардадим та заступник  голови районної ради Рушай Л.І.,  делегації  територіальних громад на чолі з сільськими головами, керівники ряду районних служб, інші гості села.

Перед початком заходу жителі села, гості і запрошені переглянули виставку сільських умільців.

 Сільський голова Маляр В.І. зазначив, що сьогодні територіальна громада приєдналася почесної ходи – районної естафети. Учасники святкового дійства також відмітили, що село Кобринова Гребля гордиться своїми людьми, досягненнями в праці, спорті. Адже Батьківщина починається з невеликих сіл, ошатних домівок, що гостинно усміхаються віконницями, з гарних, розумних, працьовитих, мудрих людей, що своїми руками творять історію рідного краю.

Присутні на святі жителі згадали історичні віхи становлення села, пошанували ветеранів війни та праці, нинішніх дрударів. Виступи, теплі сова привітань перепліталися із концертними номерами, які підготували працівники будинку культури, вчителі та учні.

 

Повернутись