Естафета крокує по Тальнівщині, с.Гордашівка

   14 серпня 2013 року в святковій залі сільського будинку культури Гордашівська територіальна громада прийняла естафету з нагоди 200-річчя, 60-річчя та 90-річчя утворення Тальнівського району від Лащівської територіальної громади та її символи – вишитий рушник і фотоальбом. Сільський голова Царенко П.П., ведучі свята відзначили, що с.Гордашівка є одним із мальовничих куточків Черкащини, розташоване на берегах річки Гірський Тікич. Цей куточок був заселений ще в І столітті нашої ери. Тут знайдені сліди Черняхівської культури, розкопані залишки Трипільського поселення. Краса гордашівської землі надихає жителів до праці, творчості, пісні.

 В урочистостях взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації  Віктор Спасібожко, делегації територіальних громад на чолі з сільськими головами, керівники ряду районних служб, інші гості села.

   Учасники святкового дійства також відмітили, що село Гордашівка гордиться своїми людьми, досягненнями в праці, спорті. Також пошановували колишніх керівників, ветеранів раці. Супроводжувались урочистості виступами художньої самодіяльності села, чудовим концертом.

    На завершення було уповноважено шановних трудівників – хліборобів, яких доля пов’язала з селом, кому не байдужі селянські клопоти. На завершення покраяли запашний коровай. Всі учасники з приємністю його скуштували.

Фотозвіт

Повернутись