Естафета крокує по Тальнівщині, с. Криві Коліна

   13 листопада 2013 року відбулося приймання  районної естафети, присвяченої ювілейній даті в історії Тальнівщини - приурочена  200 - річчю з дня народження Тараса Шевченка, 60 - річчю утворення Черкаської областіі 90-річчю заснування району, яка більше 7 місяців крокувала на Тальнівщині від села до села.

      Святкові заходи з нагоди цієї події відбулися у селі Криві Коліна, куди прибули керівники району, делегації територіальних громад на чолі з сільськими головами, депутат районної ради Поліщук С.О., запрошені, гості та громадськість села й району. Перед початком заходу жителі сіл Криві Коліна, Добрянки та Чеснопіль, гості і запрошені переглянули виставку сільських умільців.

     Районну делегацію очолили голова  районної державної адміністрації  Микола Бардадимта голова районної ради Володимир Глухенький.

    Урочисте дійство відбулосяв затишному сільському центрі культури та дозвілля, яке відкрила Кривоколінський сільський голова  Ольга  Дяченко.

    Вітаючи присутніх з прийняттям  естафети «Тальнівщина. Віхи 90-річної історії», голова районної державної адміністрації Микола Бардадимнаголосив, що районна естафета – це ще одна нагода поринути в історію, пройнятись гордістю за наш рідний край.  Вона дасть можливість кожному усвідомити свій нерозривний зв'язок із рідною землею, відчути духовну спорідненість з її звичаями і традиціями, скласти данину шани й поваги нашим землякам, які творили історію краю.

 Символи естафети – рушник та альбом «Тальнівщина. Віхи дев’яносторічної історії» делегація Павлівської територіальної громади на чолі з сільським головою Андріїшиним Г.В. передала Кривоколінській територіальній громаді.

    Кривоколінська територіальна громада об’єднує три села Криві Коліна, Добрянку та Чеснопіль кожне з яких має свою неповторну історію.

  Присутні на святі жителі сіл згадали історичні віхи становлення, пошанували ветеранів війни та праці, нинішніх трударів. Виступи, теплі слова привітань перепліталися із концертними номерами, які підготували працівники будинку культури, вчителі та учні.   

  На завершення голова районної ради Володимир Глухенький відмітив, що урочистості пройшли в теплій, задушевній обстановці. Учасники заходу показали, що ми дійсно є єдина родина. Подякував жителям Кривоколінської територіальної громади за активну участь у підготовці та проведенні  прийому естафети від села до села. Висловив подяку учасникам естафети та відмітив, що естафета викликала велику  зацікавленість у жителів населених пунктів району і повсюди проходила  при  переповнених  залах.

  На завершення свята всіх присутніх за давнім українським звичаєм почастували смачним короваєм.

Повернутись