Дякуємо за збереження територіальної цілісності нашої держави!

 Сьогодні, 14 березня ,у центрі міста Тальне з нагоди відзначення Дня українського добровольця відбувся мітинг  та церемонія покладання квітів до пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні.

У мітингу взяли участь колективи Тальнівської райдержадміністрації, районної та міської рад, депутати, воїни-добровольці, волонтери, представники громадських організацій.

 Від імені райдержадміністрації та районної ради перед присутніми виступив Володимир Гречка. Він подякував всім небайдужим оборонцям нашої Батьківщини та привітав з Днем українського добровольця.

 - Дякуємо за збереження територіальної цілісності нашої держави. Переконані, що ці важкі для нашої країни останні роки загартували нас з вами і об’єднали тісною дружбою, святою вірою у непереможний народ і єдність нації заради майбутніх поколінь. Ви, герої, загартовані війною, перші добровольці, у новітній українській історії отримали виклик і прийняли бій, а ми, завжди були, є і будемо поруч з вами. Впевнені, що спільними зусиллями ми зможемо очистити святу українську землю і об’єднати весь український народ. Прийміть щирі вітання та побажання, бути завжди принциповими у своїх переконаннях та пліч-о -пліч боротися за незалежність України !  – зазначив Володимир Васильович.

 Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих добровольців, воїнів на Сході України. А працівники МЦКД „Юність“ Альона Сапіга та Віктор Городнюк подарували бійцям музичну композицію.

Фотозвіт

Повернутись