День захисту дітей на Тальнівщині

У районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів Тальнівської районної ради відбулися святкові заходи до Дня захисту дітей, який відзначається щороку 1 червня.

Свято відбулось за участю голови районної ради  В.Глухенького, його заступника Л.Рушай,  заступника голови райдержадміністрації В.Копійченка, відповідальних працівників управління соціального захисту населення та райдержадміністрації, а також ряду депутатів районної ради.  

Не залишились без подарунків вихованці закладу і в цей день. За сприянням народного депутата В.Ничипоренка, депутатів районної ради В.Захарчука., В.Безрідного та інших гостей вони отримали в подарунок мікрохвильову піч, солодощі та іграшки. Крім цього сюрпризом для дітей був театралізований концерт з конкурсами та розвагами.

Директор реабілітаційного центру Л.Павлова від імені вихованців та їх батьків подякувала  районній владі, всім небайдужим людям, приватним підприємцям, депутатам представникам релігійних громад за постійну увагу до проблем та потреб закладу, чуйність,  милосердя та надання матеріальної допомоги.

На завершення гості оглянули умови проживання підопічних центру, ознайомилися зі станом забезпечення їх продуктами харчування, медикаментами, засобами реабілітації та вивчали проблеми закладу з метою подальшої участі у справі покращення  життя дітей з особливими потребами.

Повернутись