День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

  Одна з найбільших катастроф в історії людства це - аварія на Чорнобильській АЕС. Високий героїзм та професіоналізм проявили ліквідатори, які першими кинулися в бій з невидимим ворогом – радіацією.

  14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. В цей день в місті Тальне, біля пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії, відбулися заходи в яких взяли участь голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко, заступники голови райдержадміністрації, депутат районної ради, начальник управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Маринченко, голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль» Микола Савчук, ліквідатори та небайдужі люди, які вшанували пам'ять загиблих та померлих учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС хвилиною мовчання та поклали до підніжжя пам’ятника вінки і квіти.

  У своєму виступі Валентина Олександрівна зазначила, що в цьому році вирішено допомогти ліквідаторам, виділивши з місцевих бюджетів кожному з них додатково матеріальну допомогу в сумі по 1000 гривень. Тетяна Маринченко доповнила, що з бюджету також виділено додатково ще по 500 гривень кожному ліквідатору на придбання ліків. Керівники району висловили найщиріші слова вдячності за боротьбу та ліквідацію страшного лиха, яке спіткало нас 26 квітня 1986року та побажали всім миру, міцного здоров’я.

 Голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль» Микола Васильович Савчук подякував за моральну та матеріальну підтримку, та зауважив що тільки в  Тальнівському районі була надана така допомога.   

  Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС та завжди повинні пам’ятати імена Героїв, які закрили собою світ від атомного лиха, задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь.

Фотозвіт

Повернутись