День Соборності України

  День Соборності України -  свято України, яке відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у далекому 1919 році.

  Майже 100 років тому це слово було вписане в історію українського народу. Україна має багате й славне минуле. Вона виплекала Запорізьку Січ, славетну Києво-Могилянську академію. Ми пишаємося велетнями сили і духу, такими як Петро Сагайдачний, Богдан Хмельницький, Григорій Сковорода, Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся Українка, Михайло Грушевський… Цей перелік можна продовжити й іменами наших сучасників, які примножують славу рідної Батьківщини.

   22 січня 2018 року в м. Тальному біля пам’ятника Героям Небесної Сотні та захисникам України відбулися заходи присвячені Дню Соборності України. Представники райдержадміністрації, районної та міської ради, установ та організацій, громадськості міста в знак  шани  поклали квіти до пам’ятника Героям Небесній Сотні і меморіальних дощок волонтерам та воїнам АТО.

 З вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови райдержадміністрації Півторак Тетяна Олександрівна та міський голова Юрченко Олексій Віталійович, які згадали про далекі історичні події нашої країни та відзначили, що і сьогодні українські воїни віддають своє життя за те, щоб ми жили у мирі і наша країна залишалась не розмежованою навіки.

  Для присутніх прозвучали художні номери у виконанні солістки районного будинку культури Тетяни Вовк та чоловічого ансамблю «Отамани» міського центру культури та дозвілля.

                   Нехай ніхто не половинить

                   Твоїх земель, не розтина,

                   Бо ти, єдина, Україно,

                   Бо ти на всіх у нас одна!

                   Слава Україні!

                                                        Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись