День сільського господарства

   18 листопада 2016 року в Тальнівському районному Будинку культури відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня працівників сільського господарства. Зі святом аграріїв привітали голова районної державної адміністрації Василь Клименко та голова районної ради Валентина Любомська. Вони вручили кращим працівникам сільського господарства  району Почесні Грамоти райдержадміністрації та районної ради, цінні подарунки та квіти. 

   Валентина Олександрівна у своєму виступі відзначила, що у цей святковий день ми вклоняємося матінці-землі і тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу. Висловила щиру вдячність хліборобам, механізаторам, тваринникам, керівникам сільськогосподарських товариств, організаторам агропромислового виробництва району — всім, хто працює на землі, зберігає її, як найбільший скарб, для майбутніх поколінь. 
    Вітаючиславних ветеранів галузі, подякувала їмза трудові подвиги на полях і фермах.    Відзначила, що 17 депутатів районної ради та 2 депутати обласної ради є керівниками  сільськогосподарських підприємств нашого району. Не зважаючи на зайнятість на роботі, вони беруть активну участь у роботі сесій районної ради, представляючи інтереси громади - відповідально ставляться до поставлених завдань.

  З вітальним словом до присутніх звернувся начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Віталій Захарчук, який розповів про здобутки галузі у 2016 році, плани на майбутнє. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять керівників сільськогосподарських підприємств, які відійшли у вічність. Кращих хліборобів було відзначено Почесними Грамотами управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації. Ветеранам сільського господарства, які були присутні в залі, вручено  запашні короваї.

 Працівників сільського господарства вітали голова Спілки сільськогосподарських товаровиробників району Руслан Лисенко та виконавчий директор асоціації фермерів та приватних  землевласників району Олександр Басов, які також нагородили Почесними Грамотами, цінними подарунками та квітами хліборобів району.

    Аграріїв Тальнівщини зі святом  вітали заступник голови Тальнівської громадської організації учасників АТО Андрій Цибулько та полковник, заступник начальника Навчального центруДержавної прикордонної служби України ім. генерал-майора Ігоря Момота (с. Оршанець)  Валентин Сухомлин. Вони подякували працівникам ланів за надану волонтерську допомогу для української армії та для прикордонників Оршанецького Центру. Валентин Сухомлин висловив слова щирої  вдячності, шани та поваги керівництву Тальнівського району особисто голові райдержадміністрації Василю Клименку, голові районної ради Валентині Любомській, трудовим колективам: СТОВ «Колос», «Онопріївське», «Надія», СВК «Веселий Кут», ПП «Благодатне», «Папужинці», ПСП  «Зеленьківське», «Сяйво» за надану шефську допомогу прикордонникам Навчального центру та вручив їм Почесні Грамоти.

   Працівники культури підготували святковий змістовний концерт. Для присутніх звучали художні номери у виконанні кращих художніх колективів району. 

Фотозвіт

Повернутись