День села у селі Майданецьке

    27 листопада 2013 року День села Майданецьке провели жителі цього населеного пункту.

   Громада зібралася у сільському Будинку культури.  До славних сторінок історії села Майданецьке звернулася виконуюча обов’язки сільського голови Тетяна Драган. Привітали жителів Майданецького зі святом заступники голови Тальнівської райдержадміністрації Тетяна Карачун та районної ради Леся Рушай. Односельчан також вітали депутати районної ради Віталій Захарчук та Юрій Свідерський.

   В своєму привітанні  заступник  голови Тальнівської районної ради Леся Рушай відмітила: «День народження села – завжди хвилююча подія для його мешканців. В такий день кожен відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому село дороге, хто тут народився,  живе,  працює чи просто приїздить у гості.

 Успіх і процвітання населеного пункту - це результат спільної праці робітників, вчителів, лікарів, працівників сільського господарства, культури, соціальної сфери, підприємців, всіх, хто віддає свій талант і майстерність рідному селу, хто своєю щоденною працею у різних галузях і сферах вносить свій посильний вклад у соціально-економічний розвиток  села  і  району.

 Останнім часом відбулися зрушення на селі, тимчасово виконуючою обов’язки сільського голови Драган Тетяною Миколаївною забезпечено тісну співпрацю сільської ради з усіма організаціями та установами району, вирішуються проблемні питання, які виникають в повсякденному житті територіальної громади. Це вже принесло результат - за підсумками районного конкурсу на кращу територіальну громаду в цьому році Майданецька територіальна громада виборола І місце.

 Не відмовляючись від своєї історії, ми повинні поважати і берегти надбане старшим поколінням, бути оптимістами і пишатися тим, що живемо у великій, дружній, талановитій і працьовитій родині, бути впевненими, що завдяки наполегливій праці, сумлінню, людській мудрості наш рідний край стане квітучим, соціально і економічно стабільним, а всі жителі села щасливими і заможними».

 Потім розпочалися кількагодинні урочисто-святкові заходи, де музичні вітання жителям села чергувалися зі словами подяки різним категоріям населення за їхній життєвий шлях і вклад у розвиток рідного села.

  Свято продовжилося святковим концертом.

Повернутись