День села Майданецьке

  «Пахне рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом село…».

  Щорічно мешканці села Майданецьке відзначають День села. 14 жовтня 2017 року в сільському будинку культури відбувся святковий концерт присвячений цій події. Зала будинку культури була переповнена, де зібралося багато односельчан та гостей. Саме в цей день з'їзджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей. Не дивлячись на похмуру осінню погоду, в залі було затишно і тепло. У фойє будинку культури демонструвалася виставка прекрасних робіт сільських майстринь.

  Ведучі - сільський голова Михайло Капериз та колишній сільський голова Лариса Бабій з приємністю оголосили про початок свята, зазирнули в історію села та з болем у серці говорили про тяжкий для України час, війну на Сході України. Згадали усіх тих, хто, уже не з нами.
   Та життя триває. Народжуються і підростають діти, одні лиш починають навчання, інші вже здобули професію, хтось одружується, а хтось відзначає золоте весілля. Для всіх сільські аматори дарували привітання. Багато позитивних емоцій у глядачів викликали найменші артисти -  вихованці сільського дитячого садочка.

 З теплими словами до своїх односельців звернувся Майданецький сільський голова Михайло Капериз. Вітаючи односельчан зі святом, Михайло Володимирович, подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки до святкування. Також, побажав селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

  У цей день на свято завітали заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак та начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Галина Лементар. Вони привітали усіх присутніх із Днем Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України, Днем Українського козацтва та Днем села Майданецьке. Побажали жителям села міцного здоров’я, довголіття, мирного неба над головою, а Майданецькій громаді -  добробуту і процвітання та подарували від голови районної ради Валентини Любомської та голови райдержадміністрації Василя Клименка ікону Покрови Пресвятої Богородиці та подарункове видання книги «Гетьмани України».

  Із вітальним словом до присутніх звернулася депутат сільської ради, директор СТОВ «Колос» Людмила Денисівна Кутова, яка привітала односельців із Днем села та вручила документи на земельні ділянки 8 жителям села - учасникам АТО, а  для сільської школи подарувала книги.

  Свято закінчувалось та людям не хотілося розходитися по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись