ДЕНЬ ПРАПОРА ТА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

ДЕНЬ ПРАПОРА ТА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

      23 серпня в Україні щорічно відзначається День Державного Прапора України. Ось і сьогодні, 23 серпня 2017 року, на центральній площі міста, відбулося урочисте дійство з нагоди вшанування головного символу України – Державного Прапора України.

    В урочистому заході взяли участь голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко та його заступники, міський голова Олексій Юрченко, депутати районної ради Скіченко М.Д., Танцюра В.В., Мельник В.М., Дімітров О.С., працівники районної та міської рад, райдержадміністрації, жителі міста.

     Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України відбулася о 9 годині. Право підняти Прапор було надано Заслуженому працівнику транспорту України, депутату районної ради попереднього та міської ради нинішнього скликань, Почесному громадянину міста Тальне Накоп’юку Віталію Івановичу та учаснику бойових дій на сході України, нагородженому медалями «Ветеран війни», «Учасник АТО» та відзнакою «За зразкову службу» Цибульку Андрію Андрійовичу.

   Святкова програма, присвячена Дню Прапора України та Дню незалежності, продовжилась о 14 годині в Тальнівському районному будинку культури.

     Перед початком урочистих заходів право покласти квіти до погруддя Тараса Григоровича Шевченка, пам’ятників Героям Небесної Сотні та Гетьманів України надано депутату районної ради Слободянику М.А., випускниці Тальнівського економіко – математичного ліцею Тимченко К.В., заступнику голови спілки сільськогосподарських товаровиробників району Стеценку І.В., учаснику АТО на Сході України Тищенку В.М., депутату Тальнівської міської ради Івченко Р.В. та керівнику Тальнівської районної громадської організації «Енергія» Присяжнюк І.В.

    З 26-ю річницею Незалежності України жителів міста та району привітали голова районної ради Любомська Валентина Олександрівна, голова райдержадміністрації Клименко Василь Петрович. У своєму виступі Валентина Олександрівна від депутатського корпусу та від себе особисто привітала всіх присутніх з Днем Державного Прапора України та з Днем незалежності України. Вона зазначила: «Сьогодні особливе свято - День незалежності України - найбільше і найвеличніше свято  у житті нашої держави.

   Будуючи державу сьогодні, ми чітко розуміємо, що несемо відповідальність перед майбутніми поколіннями, творимо свою Україну такою, щоб наші діти та внуки могли гордитися нею, живучи в повній гармонії та достатку.

    За роки незалежності ми здійснили багато економічних перетворень, створили практично заново державні інститути, запровадили нові правила і стандарти життя, хоча у нашому спільному українському домі є що виправляти і вдосконалювати. Роки незалежності стали випробуванням для всіх нас. Зізнаємось, що ми не завжди з честю витримували тестування на політичну толерантність, на терпіння, на взаємоповагу. Нам є над чим працювати. Та головне те, що ми усвідомлюємо: заради чого і кого мусимо ставати кращими, творити, вдосконалювати, будувати, боротися, перемагати.

    Підросло молоде покоління, яке виховувалося на нових цінностях – цінностях незалежності, свободи, демократії. Ми відстояли свободу вибору і свого життя на Майдані у 2004 і 2013-2014 роках, а зараз наші військові, серед яких багато і тальнівчан, відстоюють незалежність і територіальну цілісність на сході України.

    Так, ми живемо у нелегкі часи. Але мусимо вистояти, мусимо перемогти насамперед власні амбіції, страхи, недовіру, щоб з гордо піднятою головою, з чистим серцем і совістю йти вперед, будувати майбутнє своєї держави.

     Я вірю в кожного з вас. Ми зможемо спільними зусиллями зберегти і примножити найкращі цінності нашого краю, нашої прекрасної Тальнівщини. Ми своїми руками, розумом і серцем будуватимемо свій завтрашній день, завтрашній день своєї країни.»

     До керівників району на сцені приєдналися учасники АТО. Відповідно рішення районної ради присвоєно звання «Почесний громадянин Тальнівщини» посмертно Безуглому Дмитру Петровичу, Івченку Василю Васильовичу та Оверченку Дмитру Олександровичу. Керівники району і міста вручили нагородні атрибути Безуглій Марії Дмитрівні, матері загиблого Безуглого Д.П., Івченко Ірині Леонідівні, матері загиблого Івченка В.В., Кужелівській Марині Олександрівні, сестрі загиблого Оверченка Д.О. Учасники зібрання  хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх, хто віддав своє життя в боротьбі за незалежність нашої країни. Під стук метронома всі присутні чоловіки на сцені стали на одне коліно.

     Учасникам  АТО було вручено подяки від громади Тальнівщини. Відзнакою Президента України «За гуманітарну участь учасникам антитерористичної операції» було нагороджено члена громадської організації «Об’єднання бойових побратимів та волонтерів» Бугу Тетяну, голову районної ради  Любомську Валентину, депутата районної ради, голову селянського господарства «Дружба» с.Павлівка І Тульчинського Сергія. Також були вручені Почесні Грамоти Черкаської обласної державної адміністрації та обласної ради, Тальнівської районної державної адміністрації і районної ради, міської ради.

     Відбувся святковий концерт, підготовлений працівниками районного будинку культури та ряду сільських закладів, окремих виконавців.

https://www.youtube.com/watch?v=dW0_wGQxL1o

 

Повернутись