День працівників соціальної сфери

День працівників соціальної сфери

  Традиційно в першу неділю листопада, ми вітаємо із професійним святом працівників, що стоять на захисті соціальних гарантій усіх верств населення.Саме через їхні серця щоденно проходять потреби і турботи пенсіонерів, людей з обмеженими можливостями, сиріт, немічних і самотніх людей.

 Люди цієї професії зберігають і розвивають в нових умовах сьогодення традиції щирого українського милосердя, співчуття, взаємодопомоги. Найважливішою та найвищою оцінкою для них є людська вдячність тих, кому вони щоденно допомагають долати життєві труднощі, додають впевненості й оптимізму, адже за кожним напрямом роботи — конкретні людські долі, добробут у родинах, злагода в суспільстві.

 З нагоди Дня працівника соціальної сфери у залі управління соціального захисту населення райдержадміністрації відбулися урочисті збори.

 Соціальних працівників привітали керівники району та міста. Вони вручили нагороди, подарунки та квіти. Зокрема, Почесною Грамотою Черкаської обласної державної адміністрації нагороджено начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації, депутата районної ради Тетяну Маринченко, а також кращих працівників соціальної сфери нагороджено Почесними грамотами Тальнівської райдержадміністрації та районної ради. Виступаючі висловили присутнім вдячність за нелегку працю, за терпіння, людяність, душевну щедрість, побажали міцного здоров'я, вдячності від тих, кому несуть турботу своїх сердець.  

 Найкращі побажання висловили колегам начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Маринченко та директор територіального центру соціального обслуговування Сергій Шпичак.

   Теплими словами, квітами, посмішками наповнилася зала. Саме це свято покликане будити у людських серцях вдячність за тепло і турботу.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись