День працівників соціальної сфери

 Традиційно, в першу неділю листопада, ми вітаємо із професійним святом працівників, що стоять на захисті соціальних гарантій усіх верств населення. Саме через їхні серця щоденно проходять потреби і турботи пенсіонерів, людей з обмеженими можливостями, сиріт, немічних і самотніх людей.

 Люди цієї професії зберігають і розвивають в нових умовах сьогодення традиції щирого українського милосердя, співчуття, взаємодопомоги. Найважливішою та найвищою оцінкою для нихє людська вдячність тих, кому вони щоденно допомагають долати життєві труднощі, додають впевненості й оптимізму, адже за кожним напрямом роботи — конкретні людські долі, добробут у родинах, злагода в суспільстві.

 З нагоди Дня працівника соціальної сфери у залі Тальнівської районної ради відбулися урочисті збори.

 Соціальних працівників, ветеранів галузі привітали голова районної ради Валентина Любомська, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак. Вони висловили присутнім вдячність за нелегку працю, за терпіння, людяність, душевну щедрість, побажали міцного здоров'я, вдячності від тих, кому несуть турботу своїх сердець. Також кращих працівників було нагороджено Почесними грамотами та оголошено Подяки Тальнівської райдержадміністрації та районної ради.

 Привітав працівників соціальної сфери та відзначив кращих  виконуючий обов’язки заступника міського голови Борис Кутас.

  Найкращі побажання висловили колегам начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, депутат районної ради Тетяна Маринченко та директор територіального центру соціального обслуговування Сергій Шпичак. Тетяна Іванівна відзначила, що в цьому році Департаментом соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації серед районних управлінь області кращим управлінням року визнано управління соціального захисту населення Тальнівської райдержадміністрації та щиро подякувала всім працівникам.

  Від імені ветеранів соціальної сфери привітала присутніх із професійним святом Наталія Максименко.

 Пісенними дарунками вітали учасників урочистостей солісти районного Будинку культури та танцювальної студії «Лавіта».

  Квітами вдячності обдарували колеги своїх старших наставників, ветеранів соціальної сфери. Теплими словами, квітами, посмішками наповнилася зала. Саме це свято покликане будити у людських серцях вдячність за тепло і турботу.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись