День працівників освіти

 Щорічно в першу неділю жовтня в нашій країні відзначається День працівників освіти. От і сьогодні, 4 жовтня 2019 року, в переддень професійного свята в Тальнівському районному будинку культури відбулися урочисті заходи для освітян району.

 У фойє будинку культури гостей свята зустрічав відомий народний аматорський духовий оркестр «Сурми Тальнівщини». Привітати працівників освітньої галузі прийшли керівники району та громади – заступник голови  районної державної адміністрації Тетяна Півторак та виконуючий обов’язки міського голови Борис Кутас.

   Привітали освітян району із професійним святом начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Коваль та начальник відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради Раїса Карман, які побажали всім освітянам міцного здоров’я, щастя, миру, наснаги та нових творчих  здобутків.

 Щирі вітання линули від голови районної ради Профспілки працівників освіти і науки Людмили Нестругіної. 

 Кращим педагогам району було вручено Почесні грамоти Міністерства освіти та науки, Черкаської обласної ради та облдержадміністрації,  Тальнівської районної ради та райдержадміністрації, Почесні  грамоти і дипломи   Департаменту  освіти і науки   Черкаської  облдержадміністрації, обкому профспілки, дипломи, грамоти, сертифікати комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» Черкаської обласної ради. 

 Привітання вміло перепліталися з художніми виступами самих освітян, учнів, художніх колективів та окремих виконавців районного будинку культури.

  Праця педагога в школі, в дошкільній чи позашкільній установі непроста - це вічний неспокій, пошук істини, творчість і радість перемог, емоційні підйоми та гіркі розчарування; це не просто професія, а покликання душі і спосіб життя. Адже від кожного учителя чи вихователя  залежить  те,  яким буде світ завтра, якою  стане наша Україна в майбутньому.

  Творчих вам успіхів, шановні  працівники  освіти, натхнення й оптимізму, міцного здоров’я, злагоди і щастя у сім’ях. Нехай ваш нелегкий шлях освячується любов’ю до дітей, радістю від вашої праці.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись