День працівника соціальної сфери

  У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери.  З нагоди свята 3 листопада у залі засідань районної ради відбулися урочисті збори. На святкування прибули голова районної ради Валентина Любомська, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, заступник міського голови Віталій Марченко. Також були присутні керівники управлінь і установ району, працівники і ветерани соціальної сфери.

  Голова районної ради Валентина Любомська вітаючи працівників соціальної сфери з святом зазначила:

  «Кажуть добро повертається до людини сторицею. Про це, як ніхто, знають працівники соціальної сфери. Ви покликані допомагати, нести в світ милосердя. Ви даруєте людям надію на краще, вчасно подаючи  руку допомоги тим, хто цього потребує. Для багатьох з вас слова Івана Франка — «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим», стали сенсом життя.

 Сьогодні ми вітаємо вас, шановні працівники соціальної сфери, з професійним святом. Сьогодні всі теплі слова і побажання для вас. Ви цього заслуговуєте, бо, зазвичай, звикли самі дарувати тепло іншим, підтримувати словом, порадою. Я переконана, що лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну професію

  Важко навіть уявити - скільки вами зроблено добрих справ за роки праці, скільки одиноких сердець знайшло прихисток, тепло і увагу завдяки вашій небайдужості і турботі.

  Від імені громади району, депутатського корпусу районної ради я хочу побажати вам міцного здоров’я, терпіння і мудрості, домашнього затишку і тепла, достатку та добробуту. А ми в свою чергу будемо і надалі підтримувати такі потрібні сьогодні соціальні програми для поліпшення рівня життя тальнівчан. Це наше спільне завдання і обов’язок. Спасибі вам за розуміння, за самовіддану працю. Зі святом!»

  Разом з заступником голови райдержадміністрації Тетяною Півторак вона  вручила Почесну грамоту Черкаської обласної державної адміністрації заступнику начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації -Вікторії Захарчук, Почесну грамоту Черкаського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді фахівцю соціальної роботи  І категорії  Тальнівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молод -і Надії Нетребко, Почесну грамоту Тальнівської районної державної адміністрації і районної ради - заступнику начальника відділу з питань соціального захисту райдержадміністрації - Ігорю Кибаленку, заступнику начальника відділу з питань соцзахисту окремих категорій громадян - Олександру Бондаренку, провідному фахівцю із соціальної роботи відділення соціальної допомоги вдома тер центру - Людмилі Нечипоренко, соціальному робітнику (с. Романівка) -Надії Ткач, провідному спеціалісту відділу соціальних допомог управління - Олені Харевич, медичній сестрі центру соціальної реабілітації для дітей-інвалідів - Тетяні Скіченко та вчителю реабілітолога центру - Тетяні Сенько.

  Вітали зі святом присутніх і солісти районного будинку культури Тетяна Вовк та Євгенія Осіяненко.

  До привітання долучились та вручили подяки і грамоти заступник міського голови Віталій Марченко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, депутат районної ради Тетяна Маринченко та директор районного територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Сергій Шпичак. Вони  побажали всім працівникам соціальної сфери, ветеранам та  їхнім родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись