День незалежності України

  У всьому світі про Україну завжди говорили як про державу з надзвичайно красивою природою, щирими та гостинними людьми. Втім, українці показали, що у любові до власної землі, патріотизмі можуть бути справжнім прикладом для наслідування. Саме за це – за жагу до свободи, за вміння відстоювати свої ідеали та прагнення жити у демократичній країні нас зараз знають у всьому світі.

  Наше величне національне свято – День незалежності України – символізує історичний дух, сумління, гідність і незламність українців, воно є пам'яттю про героїчне минуле, символом волі, могутності, слави і величі української нації.

 23 серпня 2018 року у Тальнівському районному будинку культури за участю керівництва району, громадськості, волонтерів, учасників АТОвідбулися урочистості з нагоди Дня незалежності України.

 Всі, хто завітав до будинку культури, мали змогу споглядати виставку вишивок  талановитих  майстринь нашого району.

 З вітальним словом до присутніх зі сцени звернулися голова районної державної адміністрації Василь Клименко, голова районної ради Валентина Любомська, депутат обласної ради Володимир Копійченко.

 З особливою пошаною на сцену були запрошені учасники АТО, які захищали наш мир і спокій на Сході країни. Низький уклін, щира вдячність і квіти воїнам-захисникам. За рішенням районної ради звання «Почесний громадянин Тальнівщини» присвоєно нашому земляку Артему Жовтобрюху (посмертно). Відзнаку отримала мама героя.

 Пам’ять про героїв сьогодення, які віддали життя за Незалежність України було вшановано хвилиною мовчання. Квіти пошани покладено до пам’ятника захисникам України.

  Відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» нагороджено директора Державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура»  Владислава Чабанюка за багаторічну, сумлінну працю в галузі культури та мистецтва, високий професіоналізм, активну громадянську позицію, участь у патріотичному вихованні молоді.

 Обласною відзнакою «Гордість Черкащини» нагороджено заслуженого працівника культури України, Почесного громадянина м.Тального, ветерана галузі культури, соліста народного хору ветеранів війни та праці Тальнівського районного будинку культури Олега Сошинського.

 Також відбулося нагородження обласними та районними відзнаками, оголошено подяки волонтерам, учасникам бойових дій, громадським діячам нашого краю, кращим працівникам різних галузей, служб та установ, чия діяльність і праця спрямовані на покращення добробуту, рівня розвитку рідної Тальнівщини.

 Бажаємо усім нам спільно закріпити наші надбання наполегливою працею і упевнено йти своїм шляхом у майбутнє. Хай кожен крок вперед буде багатий на перемоги, а кожен успіх робить нашу державу, як і кожного українця, щеміцнішими.

 Завершилися заходи святковою концертною програмою, яку підготували кращі колективи та окремі виконавці районного і сільських будинків культури.

Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись