День місцевого самоврядування

  4 грудня 2015 року відбулося урочисте зібрання представників територіальних громад району, депутатів місцевих рад, посадових осіб з нагоди Дня місцевого самоврядування.

   Від імені учасників зібрання, складаючи данину любові й шани видатному українському поету і письменнику Тарасу Шевченку, поклали квіти до пам’ятника Кобзареві, віддаючи належну шану громадянському подвигу, вшановуючи патріотизм і мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави - до пам’ятника Героям Небесної Сотні і захисникам України, а також  до пам’ятника відважним борцям за волю України, гетьманам – Богдану Хмельницькому, Петру Дорошенку, Івану Мазепі та Байді Вишнивецькому.

   З нагоди свята присутніх вітали голова районної ради В.Любомська, перший заступник голови районної державної адміністрації В.Гречка, депутати обласної ради А.Скіченко, В.Копійченко, член  Координаційної ради сільських та селищних голів Черкаської області від Тальнівського району, Вишнопільський сільський голова Гудзенко Тетяні Іванівна. 

   Голова районної ради Любомська В.О., зокрема, зазначила, нещодавно завершились вибори до місцевих рад. В районі обрано  34 депутати районної, 26 – міської, 328  депутатів сільських  рад, міського та 27 сільських голів. Також за результатами голосування чотири наших земляки обрані депутатами обласної ради. Це Копійченко Володимир Петрович, Скіченко Анатолій Петрович, Підгорний Анатолій Вікторович, Юрченко Олексій Віталійович. Вона привітала депутатів, міського і сільських голів з набуттям повноважень і звернулась до депутатів, до політичних сил, які вони представляють бути виваженими й толерантними в робочих дискусіях та при прийнятті рішень, плекати  державність, а головне – бути патріотами своєї землі.

  Вона зазначила, що доведеться вирішувати надважливі завдання сучасного історичного розвитку  держави. Насамперед ідеться про продовження в 2016 році процесу децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад  району. Необхідно зробити їх потужними, спроможними і самодостатніми.

  Головне завдання сьогодення – захист України і відновлення миру. Депутати всіх рівнів, посадові особи місцевого самоврядування, жителі Тальнівщини активно включились до залучення бюджетних коштів та можливостей, підприємств, організацій, установ, громадян для надання допомоги  нашим бійцям в зоні проведення АТО.

  Український воїн - надійний захисник та відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук. Напередодні загального професійного свята всіх українських військовослужбовців – Дня Збройних Сил України висловила слова поваги і шани нашим воїнам, які проявили мужність та героїзм захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України,  а також волонтерам - щиру вдячність за патріотизм та виявлену ініціативу в наданні допомоги нашим військовим.

   Учасник АТО, представник громадської організації «Тальнвської районної спілки ветеранів та учасників АТО»  Цибулько А. А. подякував територіальним громадам за надання допомоги нашим воїнам на сході України.

   За тісну співпрацю органів місцевого самоврядування і виконавчої влади висловили слова вдячності начальник фінансового управління райдержадміністрації Шпичак Н.В., начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Маринченко Т.І., начальник відділу культури райдержадміністрації Качур А.І.

   Голова  райкому профспілки працівників держустанов  Копернак С.О. та голова районної ради ветеранів війни і праці Білозор В. В., вітаючи зі святом, зазначили тісний взаємозв’язок ветеранів і нинішніх працівників органів місцевого самоврядування.

 Також було нагороджено Почесними Грамотами райдержадміністрації і районної ради за підсумками районного конкурсу на кращу територіальну громаду за зайняте І місце – Майданецьку  територіальну громаду, за зайняте ІІ місце – Кривоколінську територіальну громаду, за зайняте ІІІ місце – Білашківську територіальну громаду. За належну реалізацію делегованих державою повноважень 11 сільських рад нагороджено подяками.

  На завершення голова районної ради Любомська В.О. подякувала колективам районного Будинку культури за участь в урочистому зібранні, високопрофесійне виконання пісень. Побажала, щоб цей урочистий день додав усім  сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності, миру задля добра і благополуччя Українського народу.

  

Фотозвіт

Повернутись